Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Síkosításhoz mit ajánlanátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Síkosításhoz mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A kérdésem az lenne,hogy síkosításhoz mit tudnátok ajánlani?Tudom hogy vannak síkosítók meg krémek,de ha ezek pl nincsenek kéznél akkor mit javasolnátok óvszerrel való aktushoz?A válaszokat előre is köszönöm.

Sziasztok.


2010. jún. 6. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nyál
2010. jún. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
sunaszaft
2010. jún. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Pont azért kérdezem,ha nem elég nedves partner különböző okoknál fogva.
2010. jún. 6. 21:04
 4/13 anonim ***** válasza:

"különböző okoknál fogva"????


de azért nem büntetendő a dolog ugye? még nem nedves vagy már nem nedves???

2010. jún. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
17 éves,2 hónap múlva 18,csak izgul és ez lesz az első,vagyis a 2.,mert az első nem sikerült mert nem volt elég nedves és nem lazult el teljesen.
2010. jún. 6. 21:08
 6/13 anonim ***** válasza:
neked kellene ellazítani és jól felizgatni, hogy csak úgy folyjon mint a niagara
2010. jún. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ezzel általába nincs is gond,csak most feszült plussz még az,hogy fél kicsit,de szeretné már és így nehezebb.
2010. jún. 6. 21:15
 8/13 anonim ***** válasza:
de miért nem veszel sikosítót? bármely szexshopban lehet kapni
2010. jún. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ezt tudom,de lehet amikor olyan helyzetbe kerülünk,hogy legyen,akkorra még nem szerzem be.Ezért kérdeztem egyéb dolgokat.
2010. jún. 6. 21:22
 10/13 anonim válasza:

Az is lehet hogy frigid a lány!Én is féltem az elsőnél,másodiknál,mégis....

Jobb ha veszel síkosítót!!Nem csak szex boltba lehet venni!Manapság már bárhol,pl dm!

2010. jún. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!