Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Síkosításhoz mit ajánlanátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Síkosításhoz mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A kérdésem az lenne,hogy síkosításhoz mit tudnátok ajánlani?Tudom hogy vannak síkosítók meg krémek,de ha ezek pl nincsenek kéznél akkor mit javasolnátok óvszerrel való aktushoz?A válaszokat előre is köszönöm.

Sziasztok.


2010. jún. 6. 20:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
vazelin, nyál
2010. jún. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát szerintem is izgasd fel jobban, hosszabb előjáték, soksok orális szex, nyálazd be. Hiába izgul, ha nem nedves, az azt jelenti, hogy nem áll készen az aktusra. Amíg nem nedves, ne dugjatok. Én az elsőnél is csöpögtem.

Ha mindenképpen mesterséges síkosításra szorultok, akkor Durex Play 2 in 1 (síkosító+masszázsgél) ajánlom. DM-ben lehet kapni, ilyen lila tubusos, kb 2000 ft.

2010. jún. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem vágás utáni használ zsírt használjatok!!! Az a legjobb!
2010. jún. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!