Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Okozhatja a fogamzásgátló a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhatja a fogamzásgátló a nemi vágy drasztikus csökkenését, akkor is ha már egy másfél éve szedem?

Figyelt kérdés
Tavaly február óta szedek Yadine-t, de a mellékhatások, ha ez okozza, csak félév után kezdtek jelentkezni, mind a mai napig, először csak fáradékony voltam, kedvetlen, és lassan egy éve a nemi vágyam is csillapult, pedig régen bármikor kész voltam rá, csak úgy spontán, normális volt a nedvesedésem, most meg, az is nehezen indul be, sőt mindig fáradtnak érzem magam, és amikor szóba jön a szex úgy érzem h úgysincs kedvem. fontolgatom a gyógyszer abbahagyását, váltását, mert a probléma tuti nem a párom.
2008. okt. 30. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen sajna okozhatja. Én is hasonló cipőben járok, csak én belara-t szedek 1 éve. Nekem sincs kedvem szinte soha a szexhez, inkább csak túlesem rajta a párom kedvéért mostanában:( Visszasírom a régi szép időket amikor mindig be voltam indulva. Próbálj meg tablettát váltani, ha az sem válik be akkor pedig sajnos más fogamzásgátlási módszert kell választanod.
2008. okt. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Ezt sajnos én is megtudom erősíteni. Barátnőimmel is már beszéltem erről és szintén csökkent a nemi vágyuk a gátlótól ahogy nekem is. Egy osztálytársnőm a múltkor mesélte hogy abbahagyta a szedést, és visszatért a régi kerékvágásba, tényleg kevésbé volt fáradékony és jol érezte magát.
2008. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én először nem is akartam elhinni, mert az volt rajta h mellékhatások az első pár hónapban, nekem meg ezek a tünetek félév után jelentkeztek, és elöször nem is foglalkoztam velük, de hogy 3 mellékhatás is stimmeljen, fáradákonyság, nemi vágy csökkenés, és sokkal érzékenyebbe vagyok, az ezek szerint nem véletlen.szerintem abba fogom hagyni én is, bár könnyebbé tette a dolgokat, de azért ne minden áron
2008. okt. 30. 18:09
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
Egy hangyányi esély van rá, de a nők túlnyomó többsége aki arra panaszkodik, hogy csökkent a szexuális vágya valójában nem hajlik a szexre. Valószínűleg valami más probléma van a háttérben.
2008. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Hú, utolsó válaszoló, nincs igazad! Én nagyon is hajlok a szexre, mindig nagy szexuális étvágyam volt, amíg nem szedtem gyógyszert. Most is élvezem, orgazmusom is van, de érzem hogy nagyon megfékezte a vágyakat. Pedig a partneremmel vagy a kapcsolatunkkal nincsen semmi gond.
2008. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, sosem volt probléma a szexxel, se a mostani partnerrel, akinél jobb sose volt, de régen is bármikor készen álltam rá.
2008. okt. 30. 19:17
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
Akkor biztosan rosszul tudja az orvostudomány. Kérlek lefekvés előtt gondolkozz el a rák gyógymódján is, ha a sok hülyének nem sikerült a fehér köpenyükkel meg a diplomáikkal, akkor neked hátha a párnád alá teszi az álomtündér.
2008. okt. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem az orvostudományt kell bújni hanem megkérdezni a tablettát szedő nőket és leszűrni a tapasztalatot. A rák gyógymódjának pedig marhára semmi köze nincs ehhez, lévén a libidó szubjektív megítélés kérdése. Abban igazad van hogy más is okozhatja a csökkenését, nem csak a tabletta, de az én esetemben egészen biztosan az okozza.
2008. okt. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én is kezdem elhinni h a tabi okozza, túl feltünő egybeesés 3 tünet megjelenése i.ráadásul ha összevetjük az előtte-utána állapotot, akkor is feltünő, na meg az is h nem csak én vk vele igy
2008. okt. 30. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!