Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nők, nektek késett már valamik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek késett már valamikor a megvonásos vérzésetek?

Figyelt kérdés
Nekem eleinte vasárnap jött meg a gyógyszer szünetében. Mostanában hétfő délután szokott, de előfordult már,hogy csak kedd reggel. Most megint nem jött még meg,pedig már lassan eltelik a hétfő. Szerda este már kezdem a következő levelet. Ez normális? Rendesen szedtem, nem ment a hasam, nem szedtem más gyógyszert.

2018. aug. 27. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is szedek gyógyszert és ugye úgy lenne normális ha a szünetben jönne meg mármint amikor nem kell szedni a tabit.. na nekem az első pár hónapban mindig pénteken a következő levél gyógyszer kezdő napján jött meg aztán vmiert eltolódott szombatra végül most legutóbb csütörtökön jött meg de a gyógyszer attól még hatásos. Ezeket a dolgokat a stressz vagy más gyógyszerek vitamin hiányok stb is változtathatja befolyásolhatja. Nem kell aggódni! De ha nagyon nem vagy biztos a dologban olvass utána a neten, a gyógyszer használati utasitasaban vagy legrosszabb esetben menj dokihoz ha végképp bizottság akarsz lenni lehetőleg ahhoz menj aki felírta a gyógyszert de magadhoz is lehet csak tudja a dolgát ,🙂 remélem segítettem neked azért
2018. aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez normális, ennyi eltérés belefér.

Nekem eleinte vasárnap délután jött meg, mostanában meg már inkább csak hétfő délelőtt. Pedig nem változtattam a szedésen semmit. Amíg rendesen megjön, addig nincs gond.

2018. aug. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy a szünetben kezdődjön a vérzés. Nekem vasárnaptól keddig már minden volt.
2018. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!