Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal szexeltunk és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal szexeltunk és lecsuszott a gumi. A vége a guminak volt csak bennem. Tapasztalat valakinek?

Figyelt kérdés
Nagyon ideges lettem amikor meglattam hogy nincs rajta a gumi. Bennem volt a vége. Szerencsére kiszakadva nem volt és remélem hogy belém se ment. Valószínűleg amikor kihuzta belőlem akkor jött le mert a gumi tele volt. OlAn lett a ruhám is és a takaró is.

2018. szept. 8. 23:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"A nyár azzal (is) telt nekem, hogy nem egy nőt megismertem"

Magyarán sokat. Ugye? :) Gratulálok remélem jó pár dolgot összeszedtél a azoktól a csajoktól, akik gondolom nem csak téged "fogadtak be" a nyáron.


Azt meg tudtad, hogy akinek ekkora p*fája van annak általában kicsi a... ;)

2018. szept. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

16-os:


Ha tényleg reméled, akkor te egy rosszindulatú, gonosz ember vagy. Én azt elismerem, hogy egy bunkó f_sz vagyok, de azért ilyet nem szokásom kívánni. A kérdező viszont hülye, és az ilyenek speciális célpontok a cikizésre, viszont azért van egy határ.


Hát mit is mondjak? Nincs 30 cm-es farkam, de éppenséggel 10 cm-es sem. A kettő között vagyok, és nekem ez megfelel.😁

2018. szept. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
90%

Az ilyen emberekkel mint te, igen az vagyok. Nem fogom emiatt rosszul érezni magam.

Az én döntésem volt, hogy leállok veled vitatkozni és megvédem a kérdezőt, de ugyanúgy az meg a te döntésed volt, hogy b*nkó leszel-e vagy befogod a szád.

Te is döntöttél és én is.


Ebbe meg, hogy annak kicsi, akinek nagy a szája, nem hittem, hogy beleugrasz. :) Remélem te is tudod, hogy ilyenkor nem feltétlen a méretre gondolnak ténylegesen. :)

Lehet itt nagy a szád, az életben meg egy tuszimuszi kisfiú, aki most itt osztja az észt, de éles helyzetben meg behúzza fülét, f*rkát. :)

2018. szept. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

17-es:


Mondtál valamit, én meg válaszoltam - nem túl komlyoan. Látom azonban, hogy te komolyan vetted a dolgot, eltökélt szándékod, hogy megvéded a kérdezőt.


Őszintén szólva egyáltalán nem érdekel, hogy milyen vagy velem, nekem is megvan a véleményem az ilyen kétszínű emberekről, mint amilyen te vagy.


Vitatkozni nem szokásom, de vitázni igen, természetesen a vita etikettjeinek megfelelően. Felőlem feldobhatsz egy témát, amit kibeszélhetünk - lehet akár a kérdező is - már most tudom, hogy veled könnyebb dolgom lesz, mint egy tudományos vita esetében, amire te amúgy sem lennél alkalmas.

2018. szept. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!