Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek ha egy tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy tabletta eltűnt a csomagból a csomagból? Symiciát szedek

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy én délelőtt szoktam bevenni a tablettát és ma este láttam hogy a holnapi napról a tabletta eltűnt és nem emlékszem rá hogy kettőt vettem be véletlenül vagy csak eltűnt az a tabletta Szóval nem tudom mit csináljak mert félek hogy így nem tudott szeretkezni a barátommal mert még korai lenne nekünk a terhesség szerintetek mit csináljak hogy védett maradjak és ne kelljen más fogamzásgátló módszerhez folyamodnunk
2018. nov. 16. 22:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi véletlenül kétszer írtam le a csomagból szót csak egyszer akartam
2018. nov. 16. 22:11
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a tájékoztatót.
2018. nov. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Mivel minden tabletta ugyanazt tartalmazza, és gyakorlatilag mindegy h milyen sorrendben szeded be, nyugodtan szedd tovább a következő tablettákat. Majd amikor a végére értél hagysz 7 nap szünetet ahogy szoktál. Mivel nem kimradt a tabletta a védelem nem gyengül (de a betegtájékoztatóban is le van írva jogy csak az első héten gomd, ha kimarad egy szem, a második héten nem jelent problémát, a harmadik héten pedig 2 opciót kínál föl, olvasf el...)

Szóval egyel hamarabb hagyod abba a levelet, tegyük fel 21 helyett csak 20 szemet szedtél be, de azt folyamatosan, így nem lehet baj. Rövidebb szünetet tarthatsz, mint 7 nap, de hosszabbat semmi képpen (így egy nappal korábban kell elkezdened, mint eddig megszoktad (pl eddig hétfőn kezdted a köv levelet, most vasárnap kell majd), de ennyi, ugyanúgy védett vagy és a 7 napban is védett leszel.

A tájékoztatót pedig olvasd el tüzetesen, nézz utánna hogyan működik a tabletta, mit miért kell úgy szedni ahogy és nem lesz ezzel már problémád.

2018. nov. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló jól írta. Ez most egy 20 szemes levél lesz. Nem lesz tőle semmi bajod.
2018. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!