Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A kérdésem annyi lenne,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem annyi lenne, hogyha nem lefeküdtetek, de megujjazott spermás kézzel akkor lehet belőle gond?

Figyelt kérdés
Azóta (3hónap) megjött mindíg,de reggelente hányingerem van,sokszor napközben is,és hiába mászkálok sokat,még híztam is kicsit.. Lehetséges lenne,hogy..? Fontos lenne,h normális válaszokat kapjak,és előre is köszönöm. 16/L
2010. jún. 26. 13:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Lehetséges De ennek az esélye nagyon nagyon kevés
2010. jún. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
47%
Ha híztál és hányingered van akkor egész egyszerűen csak sokat zabálsz. Egyél kevesebbet.
2010. jún. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Érdekes azért a hamardik válaszolónak a stílusa... De éppenhogy alíg eszem,mivel hányingerem van,és kedvem sincsen.. Szóval Nem "zabálok".
2010. jún. 26. 13:47
 4/22 A kérdező kommentje:
*harmadik
2010. jún. 26. 13:48
 5/22 anonim ***** válasza:
47%
Már kezd unalmas lenni ez a kérdés.
2010. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Most nem akarlak téged felzaklatni,de szokott menni a zone realityn olyan adás,amiban terhes nőkről van szó...és olyan esetek,h teljesen normális a hormonrendszere,minden hónapban megjön neki,nem is hízik,nincs is hányingere,semmi baja,nem is nő a hasa,és kiderül a végén,h terhes....persze szokott benne olyan is lenni,h csak hányingere van és hányik...szal...nemtudom,,,jobb lesz sztem ha terhességi tesztet csináltatsz :)
2010. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Rendben... aza gond,h mivel 16 éves vagyok,még nem tudom telljesen felfogni,h te jó ég,mi van ha..vmennyire aggaszt.. Csak nehéz elképzelnem,mert még szűz vagyok,és az nagyon nagy ki*eszés lenne,ha így sikerült volna.. De köszi az eddigi válaszadóknak,akik normálisan válaszoltak.
2010. jún. 26. 13:51
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem értem miért nem mosnak az emberek kezet mielőtt megujjazza a másikat.De vagy legalább törölné le.gusztustalan.Hozzám biztos nem nyulna ugy.
2010. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Figyu,ha szűz vagy akkor minek kérdeztél akkora mar.aságot????????????????????,
2010. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%

Ahj istenem... Ez jutott eszembe a kérdésedről:


,,A barátom megcsókolt, ráadásul jutott az ő szájából az enyémbe egy kis nyál is! Bár azóta eltelt 10 hónap és mindig megjött a menszim, nagyon félek hogy terhes lettem, mert egész nap a gép előtt ülök és ha órákon keresztül nézem a monitort megfájdul a fejem, ráadásul hányingerem is lesz! És híztam két kilót, ami tuti nem az idegességtől vagy a csokievéstől lehet!"


A válasz: Nem, természetesen nem lehetsz terhes!

2010. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!