Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A kérdésem annyi lenne,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem annyi lenne, hogyha nem lefeküdtetek, de megujjazott spermás kézzel akkor lehet belőle gond?

Figyelt kérdés
Azóta (3hónap) megjött mindíg,de reggelente hányingerem van,sokszor napközben is,és hiába mászkálok sokat,még híztam is kicsit.. Lehetséges lenne,hogy..? Fontos lenne,h normális válaszokat kapjak,és előre is köszönöm. 16/L
2010. jún. 26. 13:39
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Lehet,h neked az gusztustalan,van,akinek nem... De sztem ez nem ide tartozik... Utolsónak meg azért,mert egyszerűen ez bennem van,és mint írtam aggaszt, és nem tudom,mennyi az esélye ennek.. Ezért
2010. jún. 26. 13:57
 12/22 A kérdező kommentje:
Megkértelek titeket,h normális válaszokat adjatok...De amint látom,ez a mai táradalomtól nemigazán telik ki. fogalmam sincsen,h Te honnan tudod,h mennyit gépezek,meg honnan veszed,h midnen nap...És ha valahova választ írsz,nézd meg,h előtted mik voltak leírva.
2010. jún. 26. 13:58
 13/22 A kérdező kommentje:
*társadalom
2010. jún. 26. 13:59
 14/22 anonim ***** válasza:
igen, ha spermás kézzel ujjaz, akkor lehetsz terhes. de nálatok nem szokás kezet megmosni, megtörölni?
2010. jún. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
... De igen, de akkor,abban az egy alkalomban nem történt meg.
2010. jún. 26. 14:30
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, de ha ennyire aggódsz csinálj egy tesztet. Olyan a világon nincs, hogy nem is történik aktus, de terhes leszel és még a vérzésed is normális. Nincs miért félned, de ha megnyugtat, akkor tesztelj. Délután is kimutatja, ha terhes vagy. És máskor mondd meg neki, hogy mosson kezet, szappannal :)
2010. jún. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
A barátod mért a saját tenyerébe veri bele a farkát?
2010. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Hát ez kész.De amúgy szerintem nem vagy az.
2010. jún. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ennek nagyon kicsi az esélye, de megtörténhet. Menj el inkább nőgyógyászhoz, vagy vegyél terhességi tesztet, vagy csináld a kettőt ebben a sorrendben! Több haszna lesz, mint ha itt olvasod amiket a bunkók írnak! Ja, és legközelebb szólj rá a pasidra, hogy mosson kezet!
2010. jún. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A válaszom annyi lenne, hogy hülye vagy.
2010. jún. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!