Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátló lenne jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátló lenne jó nekem 16 évesen a normális vénnyel kiváltható hormon tartalmú fogamzásgátló helyett? Jah és persze a gumi óvszer helyett

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 02:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én olvastam fórumon h van akinek ez a pharmatex bevált már 8éve pedig beleélvez a barátja szóval nemtudom én most gondolkozom rajta h kipróbálom bár én nem hagynám h belém élvezzen
2010. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

08:36 vagyok !

Ne ítélkezésnek fogd fel ! a többiekét sem !

16 éves vagy, fiatal, ha már szex-elsz akkor ésszel csináld !Ha anyukád tudja, hogy szexuális életet élsz akkor már biztos beszéltetek erről , mond el neki, hogy szeretnél gyógyszert szedni és kísérjen el az orvoshoz, lehet elsőre nem fog neki tetszeni, de próbáld meggyőzni, hogy felelőségteljesen akarsz szexuális életet élni a barátoddal és nem bízol a gumiban ! Meg fogja érteni hidd el ! Lehet nem lesz könnyű, de beszélj vele, ha meg tudja, hogy már nem vagy szűz, azzal is tisztában van, hogy évente egyszer szükséges elmenned nőgyógyászati vizsgálatra !

A megszakításos védekezést meg felejtsd el !!!! Ne légy hülye ! Én leírtam mit olvastam a Pharmatex-ről és a dokim is megkérdeztem NE kísérletezz!

2010. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
28%
Uzenem mindazoknak akik a pharmatexet leszoljak, hogy kb egy honapon keresztul szinte minden nap legalabb 2-3x szexeltunk, csak azt hasznaltunk, megse lettem terhes (nyaron volt, szoval mar biztosra tudnam ha baj lenne). Igaz, belem nem elvezett. Meg kell tanulni betartani a hasznalti utasitast pontosan, es minden menet elott uj adagot felhelyezni, es akkor semmi gond. Ugyhogy aki a pharmatex ellen pofazik befoghatja. ;))
2017. febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!