Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek felírná?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felírná?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, 2 éve menstruálok és rendszeres is (max. 1-2 nap csúszás).

Szerintetek a doki felírna már tablettát?

(Azt tudom, hogy vizsgálat után derül ki, hogy szabad-e. De nem fog elküldeni a korom miatt?)


2010. júl. 2. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan, aki felírja. De mért akarsz 15 évesen gyógyszert szedni? 18 éves korodig maradj a guminál. Nem kellene felborítanod a hormonháztartásod már most.
2010. júl. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tudom, én sem akarom, de muszáj :S

Nem merünk gumit használni, mert allergiás vagyok az esemény utáni tabletta egyik összetevőjére. Így nem tudnánk mit csinálni, ha kiszakad.

2010. júl. 2. 17:52
 3/9 anonim ***** válasza:
És melyik összetevőjére vagy allergiás?
2010. júl. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy akkor használjatok gumit+pharmatexet. Lehet az az összetevő, ami a 72 órásban benne van, az a fogamzásgátlóban is benne van...
2010. júl. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A laktózra.

És tudom, hogy sok fogamzásgátlóban is van, de hátha találunk olyat, amiben nincs...

2010. júl. 2. 17:59
 6/9 A kérdező kommentje:

Esetleg hüvelygyűrű?

Abban a hormon is kevesebb, és biztosan nincs benne laktóz.

2010. júl. 2. 18:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát figyu. Elmész a nőgyógyászhoz és megkérdezed. Én mindenesetre nem engedném a lányomnak 15 évesen, az tuti. Persze egy abortusznál még mindig jobb...

De én inkább kikérdezném az orvost, tud-e vmi biztonságos módszert neked.

De szerintem gumi+pharmatex, ha ennyire aggódsz.

2010. júl. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Na akkor majd meglátjuk.

És igen, eléggé parás vagyok, de ez még mindig jobb, mintha felelőtlen lennék...


És köszi a választ :)

2010. júl. 2. 19:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Hacsak nem vagy nagyon extrémen érzékeny a laktózra, semmi bajod nem lenne annyitól. Olyanról nem tudok, ami rendes gyógyi és nincs benne, de lehet van persze. :D De még túl fiatal vagy, tényleg többet ártana. Ha jól használjátok a gumit, akkor semmi baj nem lehet.
2010. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!