Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Összefügg a kettő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összefügg a kettő?

Figyelt kérdés

A párommal hétvégén együtt voltunk, nem védekeztünk. 1 éve szedek fogamzásgátlót, amit pontosan szedek, nem hagytam ki soha.


Azóta viszont görcsöl a hasam. Vasárnap kell "megjönnie".


Összefügg a görcsölés, hogy elment bennem vagy annak lenne a jele, hogy megjön? Szerintetek a terhesség esélye mennyi?


Köszi az értelmes válaszokat.



2019. ápr. 2. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
De védekeztetek. A fogamzásgátló védekezés. Ha tényleg normálisan szeded, akkor nagyon minimális a terhesség esélye, és nem függ össze a kettő.
2019. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy eve szedsz fogamzasgatlot, tehat védekeztek. Nem függ ossze a ketto, ha rendesen szeded, nem volt hasmenéses hanyasod nem szedtel antibiotikumot akkor nem lehet baj.
2019. ápr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy éve szeded az antikoncepcióst, de nem védekeztetek. Aha értem. Akkor mire szeded? Megfázásra kicsit sok lenne ennyi idő.

Az pont arra való, hogy be lehessen dörrenteni. Komolyan ennyire sötét embereket. Egy éve szed valamit, de nem tudja mire való.

2019. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem a nem tudja mire valóval van a problémám, el hiheted. :D


Van néhány olyan példa, aki a pontos szedés ellenére is teherbe esett.


És egy egyszerű kérdést mertem feltenni hogy vajon ez okozhat-e ilyen "tünetet", mert egy intenzív szex után tudtommal érzekeny lehet, és mivel ilyen görcsölést még sosem tapasztaltam.


De mindegy is, van aki értelmesen válaszol és nem abba köt bele hogy minek szedek,mert az nem azt jelent hogy orrba szájba lehet dugni, és tuti véd.

2019. ápr. 2. 22:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Két nap után nem hinném hogy görcsizne a hasika.

És de, nem tudod mire való, hiszem azt írtad nem védekeztetek. Hát az antikoncepciós mi ha nem az. Vagy tabika mellé még gumi is kell?

2019. ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, de igen, a fogamzásgátló éppen arra való, hogy orrba-szájba szexelhetsz, mégse esel teherbe. Valamit te nagyon nem értesz ezzel kapcsolatban...

Igen, nagy ritkán előfordul a terhesség, de nem függ attól, mennyit keféltek. Százezer nőből, ha egy esik teherbe a tabletta mellett.

2019. ápr. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!