Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruációs problémáim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hghrt kérdése:

Menstruációs problémáim voltak. Ezért irt fel a dr. Om f. g. t. Most fogyott el az első levél. Most meg kell h jöjjön a szünetben, v sem?

Figyelt kérdés
A b. tommal már az utóbbi időben nem használtunk gumit. H ha netán nem jön meg péntekig (mivel akkor kell elkezdenem a 2. levelet) ak nem vok terhes, nem? Vagy lehetséges? Mikor áll be a menszim a gyógyszertől? Lécci irjatok. Picit félek :S:D
2010. júl. 4. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:

b. tom...a. tom is van?

menszi..lécci..hümmhümm

Az orvos nem mondott semmit? Gyógyszer tájékoztatója üres?

2010. júl. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
DR OMFG-t?(oh my fuckin god)
2010. júl. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kedves második..igen, pontosan..:)
2010. júl. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
írt fel omfg-t a doktorod?:D:D:D:D
2010. júl. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
... nem fért ki,ezért röviditettem..új vagyok még. amúgy meg azért irtam ide,mivel itt úgy gondolom,tapasztaltabb lányok vannak mint én.de hogy ha neked nehezedre esik vissza irni,csak belémkötsz,akkor inkább légyszives ne irj. Kösziiii.
2010. júl. 4. 22:08
 6/10 anonim ***** válasza:

A fordítás: Menstruációs gondok. A nőgyógyász írt fel fogamzásgátlót. Első levél letudva. Megjön vagy sem?


A barátommal nem védekeztünk. Ha péntekig nuku vér, terhes vagyok-e? Lehetséges? Mikor áll be a menstruációm a gyógyszertől? Légyszíves írjatok. Nagyon félek.

2010. júl. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen. : D
2010. júl. 4. 22:22
 8/10 anonim ***** válasza:
9 hónap és megtudod...
2010. júl. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nemnem.. ;)
2010. júl. 5. 12:19
 10/10 anonim ***** válasza:

22:17-es

Hálás köszönet a fordításért! :) Így már van esély,hogy válaszolni tudjak.

Ha a szünetben nem jön meg,akkor menj vissza az orvoshoz,mert előfordulhat,hogy terhes lettél!

2010. júl. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!