Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fájdalmas menstruáció fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fájdalmas menstruáció fogamzásgátló miatt?

Figyelt kérdés

Egy levéllel szedtem eddig be lindynette 20-ból, ez az első fogamzásgátlóm, most vagyok a 7 napos szünetben, de már az utolsó előtti tabletta napján megjött, valamint hónap közben is pecsételő vérzésem volt néha. Olvastam a tájékoztatóban, hogy ez az első pár hónapban még normális. Azonban mióta "megjött" szombaton, nagyon erősen görcsöl a hasam, a szokottnál sokkal jobban vérzek, borzasztó rosszul vagyok, közben meg folyamatosan ennék, mindig ki vagyok száradva, bármennyit iszom. A tabletta előtt soha nem volt ilyen problémám nem voltam soha rosszul közben, nem is nagyon fájt semmim (csak az előtte lévő napokban voltam kicsit rosszul, de akkor sem ennyire). Mindig azt olvastam, hogy tabi mellett inkább kevesebb a vérzés és nem is fáj annyira.

Ez is még az első pár hónapos hozzászokásnak tudható be? Vagy ez annyira nem normális?


2019. ápr. 16. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Tabi mellett nincs menstruáció, csak megvonásos vérzés.
2019. ápr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, azért is írtam idézőjelben, hogy megjött, a fogalmazás egyszerűsége miatt használtam a menstruáció kifejezést.


Kösza. hasznos választ.

2019. ápr. 16. 15:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a negyedik fogamzásgátló vált be, az első háromtól nekem is minden bajom volt.


Várd meg a három hónapot, ha utána sem múlnak el ezek a tünetek, akkor menj vissza a dokihoz.

2019. ápr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!