Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy éjszakásnál el lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éjszakásnál el lehet hinni ha azt mondja a lány hogy mehet bele mert tabit szed?

Figyelt kérdés
2019. jún. 19. 08:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Meg azt sem, hogy nincs semmilyen nemi betegsége.
2019. jún. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Valószínű. Ki vállal nagyobb rizikót az egyéjszakásnál egy véletlen terhesség ese?
2019. jún. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Igazi valódi egyéjszakásnál úgy sem tudja a férfi nevét, úgy sem tudja megtalálni ha hazudik és teherbe esne, szóval igen.
2019. jún. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is el lehet hinni. De akkor valószínű a többi pasinak is ezt mondja. Nem kockáztatnám, hogy összeszedek valamit
2019. jún. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos egy ismerősöm úgy lett apa, hogy anyuka gondolt egyet és egy ferde este után azt kamuzta apukának, hogy szed tabit mert neki éppen ahhoz volt kedve, hogy bele élvezzenek...
2019. jún. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmi szexnél gumi az alap!!!
2019. jún. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
el lehet hinni, de én semmilyen esetben nem kockáztatnám, nem ér annyit!
2019. jún. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Inkább ne.
2019. jún. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyéjszakásnál nem is feltétlen a terhességtől félnék, hanem hogy elkapok valamit a csajtól.
2019. jún. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyéjszakásnál alap a gumi, de még egy kapcsolat esetén sem lehetsz biztos, nekem volt nem egy ismerősöm, aki így kapott el nemi betegséget a barátnőjétől annak korábbi kicsapongó életvitele miatt.

Ma sajnos nagyon nem lehet biztosra menni senkivel, én mindig a gumira esküszöm!

2019. jún. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!