Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha nem tartok tablettamentes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tartok tablettamentes hetet, mi történik?

Figyelt kérdés
Elméleti kérdés. :) Kívácsi vagyok, hogy reagálna arra a szervezet, ha folyamatosan szedném a tablettát. Nyilván sosem fogom kipróbálni, csak elgondolkodtam rajta. :D
2019. júl. 3. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, nem lesz megvonásos vérzés. Csináltam már párszor, hogy kihagytam, mert mentünk pl nyaralni és rosszkor jött volna ki a vérzés. A legtöbb fog. gátló betegtájékoztatóján rajta van az infó erről.
2019. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, ezt én is csináltam 1-1 alkalommal, itt viszont az a kérdés, hogy ha folyamatos a tablettaszedés, és nincs a tablettamentes hét nap, akkor okoz-e bármiféle hormonális problémát.
2019. júl. 3. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!