Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lanyok, nektek kihat a szexual...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, nektek kihat a szexualis etvagyatokra a fogamzasgatlo tabletta?

Figyelt kérdés

A baratnom dobta fel a temat,hogy elkezdene szedni a tablettat..en meg azt hallottam rola,hogy nem annyira kivanjak a szexet a csajok tole...igazabol tapasztalatokra lennek kivancsi,aki hasznalta/hasznalja,hogy mire lehet szamitani...tudom,hogy nem nekem kell szedni,de szeretnek enis tudni ilyesmiket.

18F 18L



2019. júl. 10. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van akinél totálisan kinyírja a szexet. Tapasztalat.
2019. júl. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Aha. -1000000 libidó.
2019. júl. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
nálunk nagyban megnövelte a libidómat a fogamzásgátló
2019. júl. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem törvényszerű, h a barátnődnek el fog menni tőle a vágya, de sajnos ez egy igen gyakori nemkívánt mellékhatása.

Én javasolnék egy próbát, ha nem válik be, még mindig van néhány más megoldás a védekezésre, de a választásban segít a nőgyógyász.

Nekem személy szerint valóban megölte a vágyam. Több félét is próbáltam, de egyik se vált be. Az utolsótól, pedig csillapíthatatlan, migrénes fejfájásom is lett, így abba kellett hagynom, de már nem kísérletezek többet ezzel. Találtunk más, biztonságos módot :)

Viszont ismerem a másik végletet is, aki tökéletesen elégedett a fog.gátlóval. Ameddig nem próbálja ki a barátnőd, addig nem tudjátok milyen hatással lesz rá.

2019. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszokat,vegyesek voltak a reakciok,igy sztem esszeru kiprobalni es majd meglatjuk milyen lesz neki..es meg annyit szeretnek kerdezni,hogy en nem nagyon ertek hozza,de mikor bevesz egy tablettat mennyi ido mulva kezd el hatni? Es mennyit kell szedni belole stb. Koszi a valaszokat elore is😅
2019. júl. 10. 16:34
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Rajta van a betegtájékoztatón. Elvben 2 hét után szoktak már védeni, de ajánlatos egy egész hónapig még kiegészítő védekezést használni.
2019. júl. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Nekem nem volt ilyen panaszom
2019. júl. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Én ezért hagytam abba.
2019. júl. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
62%
Hat, elotte is mindig szexelni akartam ejjel nappal, miota szedem azota is. Szoval nekem nem valtozott semmit ettol.
2019. júl. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez teljesen egyéni, hogy kire hogy hat. Nekem ugyanakkora a libidóm, mint szedés előtt. Viszont tény, hogy kevésbé nedvesedem mondjuk.

Védeni pedig akkortól véd, amikor az adott fogamzásgátló betegtájékoztatója írja. Ugyanis nem mindegyik egyforma.

2019. júl. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!