Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik a jobb érzés orálnál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb érzés orálnál?

Figyelt kérdés
Mikor szájbaélvez és jön már a sperma tovább csinálom az ingerlést vagy akkor már hagyjam abba?

2019. júl. 26. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja, én pl nem szeretem az utána való izgatást mert túl érzékeny lesz a makkom. 18/F
2019. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem ha a csaj tovább csinálja, még teljesen végére nem értem. 😃
2019. júl. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő. Nekem például elég érzékeny élvezés után így kellemetlen ha folytatni akarná utána. 29/F
2019. júl. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Most arra gondolsz konkrétan, hogy amikor még az élvezése tart, akkor csináld-e tovább, vagy ha már túl van az élevezésen, utána csináld-e tovább? Természetesen ha még nem fejeződött be a pasi orgazmusa, függetlenül attól, hogy már jön a sperma, addig ne hagyj félbe semmit, de ha már túl van rajta, akkor egyénfüggő. Nekem volt olyan pasival dolgom, aki pl. utána is szerette és pillanatok alatt képes volt újra elélvezni az oráltól. De a többségnek annyira érzékennyé válik, hogy nem igényli orgazmus után a további izgatást.
2019. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Amikor még tovább ingerled.
2019. júl. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem, ha tovább csinálják. Élvezés után érzékenyebb a makkom, így a fokozatos leállás a legjobb. De volt, hogy szünet nélkül újra felizgattak és belefért még egy élvezés. :)
2019. júl. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Én azt szeretem hogy amíg el élvezek addig izgasson szopjon és fogja a zacsit majd mikor elélveztem akkor lelassuljon a dolog és nagyon lassan izgasson mert akkor már nagyon érzékeny a makkom

A lassú izgatástól egyre jobb lesz a dolog és sokszor másodszor is el tudok menni 10-15 perc után ha nem sieti el mert van amikor elsieti a barátnőm és mivel nagyon érzékeny akkor lelankad a fütykös és vége a produkciónak

2019. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor még tovább ingerled.
2019. júl. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már csak szívd ki, ami jönn még ki belőle, annyi elég. :) F 24
2019. júl. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a làny tovàbb szopja és végig lüktet a péniszem ...nagyon jó tud lenni..
2023. ápr. 2. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!