Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, kis mell és salátapunci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, kis mell és salátapunci rossz kombináció?

Figyelt kérdés
Figyelmen kívül tudnátok hagyni, ami nem vonz titeket?
2019. júl. 28. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Igazából ezt látni kell es úgy tudnám megmondani, de persze ha nagyon szimpatikus valaki akkor nem érdekelne milyen a puncija vagy a melle.
2019. júl. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

Nekem nem tetszik a nagy mell. És az hogy milyen a puncija egy lánynak az teljesen mindegy :) szóval ne aggódj, ha szeretek egy lányt akkor nem ez a lényeg!

Hány éves vagy?


Üdv

22f

2019. júl. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is kis lógós mellem van és aszimmetrikus salipuncim.
2019. júl. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Akkor bármelyik hölgy aki ilyennel rendelkezik írjon! Nekem más a fontos
2019. júl. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Egy kis saláta punci még nem gáz meg a kicsi mell se amíg meg lehet markolni normálisan 😂
2019. júl. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is ilyen. Pasim imadja,igy vok jo!! 23/L
2019. júl. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Ha valaki a kis mellű lányokat szereti, annak nem "rossz kombináció". Sokan vannak ilyenek!

Valakinek a sovány tetszik, valakinek a duci, valakinek a kis mell, valakinek a nagy. Valakinek mindegyik bejön. Nem vagyunk egyformák, tehát egyik sem rossz kombináció.

Az meg szerintem senkit nem érdekel, hogy saláta-e vagy sem. A punci az mindenhogy szép és izgató. Persze, van akinek a szőrös, van akinek a borotvált jön be, de ez a probléma meg könnyen orvosolható.

2019. júl. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is tetszik az ilyen, egyáltalán nem rossz kombináció.
2019. júl. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Én kifejezetten szeretem a kis mellet, és a salátapunci sem zavar, tehát számomra egyáltalán nem "rossz kombináció", sőt... :)
2019. júl. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem rossz kombináció, de a nagy mell és kerek fenék sem rossz.
2019. júl. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!