Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért utálnak a mai fiatalok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálnak a mai fiatalok gumiban szexelni? Miért akar mindenki gumi nélkül szexelni? Nem félnek a nemi betegségektől? 21 l

Figyelt kérdés

Én a legnépszerűbb szexpartner keresőn vagyok fent és naponta vannak partnereim de a 99%-ka a fiúknak állandóan azt kérdezik hogy vállalom-e gumi nélkül a szexet stb


Természetesen én nem vállalok gumi nélkül szexet rengeteg nemi betegség létezik gonnorhea szifilisz hepatitis stb


Ha hiszitek ha nem de a heterok közt még a aids is terjed ugyanis nem rég derült ki az egyik iskolaigazgató lányáról hogy Hiv fertőzött és most kórházban van és keresik azt a fiút akitől elkaphata de egyelőre nem tudják kitől kapta el mert több partnere is volt.



De miért akarják a mai fiatalok gumi nélkül a szexet?

Pedig ma már nem olyan vastagok kényelmetlenek a gumik mint régen voltak ma már vannak extra vékony gumik is amikkel már majdnem olyan a szex mintha gumi nélkül csinálnák.



Ezek a mai fiatalok nem gondolnak bele hogy milyen következményei lehetnek ha gumi nélkül szexelnek?

Én prostituált vagyok de még nekem is bombázák a üzeneteiket hogy adnak 100 ezret csak engedjem meg gumi nélkül,akkor eltudom képzelni hogy más egyszerű lányokat hogy bombázhatnak a olyan üzenetekkel hogy szedjél fogamzásgátlót csináljuk gumi nélkül.



2019. aug. 1. 11:32
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

Az a köze a mai fiatalsághoz hogy nem érdekli őket a figyelem felhívások figyelmeztetések hogy gumi nélkül idegenekkel nem szexelünk.


De ők nekik fontosabb a élvezet mint a egészségük de ha majd le rohad a farkuk akkor ne nyavalyogjanak.

2019. aug. 1. 11:47
 12/40 anonim ***** válasza:
67%
“Mai fiatalok” miért jó neked lehúzni a saját generációdat? Nekem csak 40 feletti partnereim voltak eddig, egyik se akart gumit húzni, elsőre sem. Meg kell válogatni a partnereket, nem a discoban összeszedni valami lúzert és akkor nem lesz baj. Prosti létedre mit magyarázol? Neked valóban kell gumi, de aki megválogathatja, hogy kikkel van, akkor felesleges. Ha már a fiatalok is “mai fiataloznak” az már elég szomorú.
2019. aug. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

#12 felesleges háháhá ezen jót röhögtem na majd meglássuk hogy majd ki lesz a kankós meg a szifiliszes drágám.



Csak hogy tud én a párommal is csak úgy feküdtem le gumi nélkül hogy mindketten elmentünk egy full szűrésre és csak utána dobtok el a gumit.


Nem csak a prostiknak kell a gumi hanem mindenkinek mert hiába nem érzel semmi tünetet az még nem jelenti azt hogy 100%-ig egészséges vagy.

2019. aug. 1. 12:00
 14/40 anonim ***** válasza:
75%

Én nem mai fiatal vagyok, de én is nélküle szeretem. Hogy miért? Mert úgy érzem a nőt. Megy persze gumiban is, de nem akkora az élvezet sem közben sem a csúcson, mint nélküle...

A szopás gumiban meg... Még kevésbé... Szóval akármilyen modern, vékony a gumi, azért mégis csak érezni, hogy nem természetes. És a tudatnak is izgatóbb, hogy egy valódi nő van a farkam körül, nem egy gumit dugok, mintha guminő lenne alattam... A nőknek is, mert nem olyan, mintha vibrátorral csinálnák...

2019. aug. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

14# guminő :DD gyerekek ne röhögtesetek XD


Élő guminő mi :DDD

2019. aug. 1. 12:08
 16/40 A kérdező kommentje:

Akkora hülyeségeket tudtok írni hogy az már fáj.

Idióták vagytok.

2019. aug. 1. 12:10
 17/40 anonim válasza:
57%
Kérdező, inkább Te vagy idióta. Tipikus primitív prosti vagy. Büszke vagy rá, hogy ilyen undorító vagy. Nem a gumibelkuli férfiakat védem, csak esetleg Tudnod kéne viselkedni. Flegmazol, mintha Te lennél a kis hercegnő. Majd a sors visszaadja.Gondolom, most majd valamit erre visszairtal, persze hülyeséget, de ez van.
2019. aug. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Én legalább dolgozom Anyukám rengeteg pénzt keresek naponta egy hónap alatt megvan a 2 millió forint.
2019. aug. 1. 12:30
 19/40 anonim válasza:
60%
Erről beszéltem, buta vagy, mindig azt hiszed, hogy Neked lesz igazad. Remélem a moderátorok intézkednek, és törlik a provokáló kérdésedet. Lezártam a témát.
2019. aug. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
88%

A 13 éves fiú azt tanulja meg először a 16 évestől, hogy milyen égő gumiban szexelni. Olyan mint zokniban lábat mosni.

Ha a gyerek nem beszélget el valakivel vagy ha az apja is ugyanilyen idióta, akkor máris rögzül benne, hogy a gumi nem jó, még azelőtt mikor az első óvszert a farkára húzza.

Ezek után jön a placebo hatás, biztos hogy szoritani fog meg kényelmetlen lesz meg minden.

Itt is lehet olvasni lolyan kommenteket, hogy a legnagyobb gumi is szűk. Igaz, hogy 10 liter vizet bele lehet önteni úgy tágul, de neki szűk.

2019. aug. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!