Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért utálnak a mai fiatalok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálnak a mai fiatalok gumiban szexelni? Miért akar mindenki gumi nélkül szexelni? Nem félnek a nemi betegségektől? 21 l

Figyelt kérdés

Én a legnépszerűbb szexpartner keresőn vagyok fent és naponta vannak partnereim de a 99%-ka a fiúknak állandóan azt kérdezik hogy vállalom-e gumi nélkül a szexet stb


Természetesen én nem vállalok gumi nélkül szexet rengeteg nemi betegség létezik gonnorhea szifilisz hepatitis stb


Ha hiszitek ha nem de a heterok közt még a aids is terjed ugyanis nem rég derült ki az egyik iskolaigazgató lányáról hogy Hiv fertőzött és most kórházban van és keresik azt a fiút akitől elkaphata de egyelőre nem tudják kitől kapta el mert több partnere is volt.



De miért akarják a mai fiatalok gumi nélkül a szexet?

Pedig ma már nem olyan vastagok kényelmetlenek a gumik mint régen voltak ma már vannak extra vékony gumik is amikkel már majdnem olyan a szex mintha gumi nélkül csinálnák.



Ezek a mai fiatalok nem gondolnak bele hogy milyen következményei lehetnek ha gumi nélkül szexelnek?

Én prostituált vagyok de még nekem is bombázák a üzeneteiket hogy adnak 100 ezret csak engedjem meg gumi nélkül,akkor eltudom képzelni hogy más egyszerű lányokat hogy bombázhatnak a olyan üzenetekkel hogy szedjél fogamzásgátlót csináljuk gumi nélkül.



2019. aug. 1. 11:32
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
24%

"az HIV+ - ot. Azt meg nem is olyan egyszerű elkapni."

Elképesztő milyen hülyék vannak itt.

2020. dec. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
88%

"De miért akarják a mai fiatalok gumi nélkül a szexet?" - kérdező. tudod, egy szifiliszt, trippert, chlamidiát az egyik kezemet a seggembe dugva is könnyedén kikezelek, erekció élkül viszont ötletem sincs, hova kellene húzni az a kib. gumit... kicsit fogasabb probléma, mint az STD-k gyógyítása...

A gumi egyébként is egy fasisztoid eszköz a nézetem szerint. Azzal, hogy ellehetetleníti az erekciós zavarosok szexelését, még előnyösebb helyzetbe hozza az alfa-szemetet... márpedig normális ember az esélyek kiegyenlítése mellett van, nem a különbségeket akarja tovább növelni.

2020. dec. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
#31 "Elképesztő milyen hülyék vannak itt." - csak nem önmagadra gondolsz? Mert az idézett állítás tényszerűen igaz, a HIV relatíve nem könnyen elkapható fertőzés. Pláne nem Magyarországon a mai fertőzöttségi szint alapján.
2020. dec. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

32-nek teljesen igaza van.

Az összes STD-re van egy lórúgás tabletta, ami két nap mulvára 100%-osan gyógyít. Ez tény.

Az pedig hogy egy nőgyógyász doki egy lányt hányszor hív vissza kontrollra (alkalmanként 10-enezerért), és mennyi gyógyszerrel próbálkozik, az pedig vagy nem tökéletes hozzáértés vagy/és üzlet.

2020. dec. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

De nyilván a prostiknál alap a gumi, de én mem járok, igy engem nem érdekel. És az "éjszakában" élőktől előbb lehet valamit összeszedmi, ez is tény.

Úgyhogy én maradok a gumi nélküli életnél, ahogy eddig :-).

Ja és bocs, nem hülyegyerek vagyok és kicsit értek hozzá, és érdek nélkül irtam le a frankót. Ennyi.

2020. dec. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

#35, engem se fenyeget az a veszély, hogy pénzért kellene szexet vennem, de ötletem sincs, miért fizessek még a semmilyen szexnél is sokkal rosszabb ócska szexért, kudarcélményért, frusztációért... ennél akkor is csak jobban jár az ember, ha inkább a kukába dobja az erre szánt összeget...

De természetesen dönthet úgy akármelyik nő - akár szexuális szolgáltató is - hogy ő ragaszkodik a gumióvszerhez... én meg dönthetek úgy, hogy akkor inkább kihagyom az életemből, és keresek egy számomra megfelelőbb partnert:)

2020. dec. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
#34 " az pedig vagy nem tökéletes hozzáértés vagy/és üzlet." - az utóbbi. Volt forgalomban egy Beacillin nevű 2 hetes hatással bíró injekció, amiből max 2 * 2 mapulla kellett a szifilisz gyógyításához. A gyártó (Biogal, ma már Teva) kivonta a forgalomból, és ami van helyette (Retardillin) azt naponta kell adni kb 24 alkalommal összesen. Nyilván sokkal jobb üzlet a gyártónak, a beteg érdeke meg ugye senkit sem...)
2020. dec. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

És az én szemszögemből nézve még valami, 50 múltam, soha nem voltam nős, végigbohémkodtam az életem (belefért) és lám, egy lányt se ejtettem teherbe, "jaaaaj bocs elmentem benned" módon. Mert nem a kétperces elélvezés volt nekem a fontos soha. Hanem hogy odáig mit élünk át, gyönyörködhessek a szépségében sokáig, amig együtt vagyunk. Az hogy mikor és hogyan élvezek el (ez max. 30sec ugye), pont nem az volt a legfontosabb része. Inkább az, hogy a lány szinte roskadjon össze az élvezésétől.


De egyébként azt is megfigyeltem, hogy manapság mindenkielőre tervezett módon, mindent bekategorizálva-definiálva tesz. A mobilkommunikáció hozta ezt, hogy bármit teszel : OK vagy delete. És ez rányomja a bélyegét a szexelésre is.

Semmi lazaság, finom spontaneitás, csak mindig a tervezett-megbeszélt módozatok.

2020. dec. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
Mikor össze jöttünk a párommal eleinte gumiba csináltuk, majd próbáltuk a gyógyszert stb stb. De nem vált be semmi,gumi után nekem problémám volt..így gyorsan le tettünk róla..9 éve nincs egyiksem
2021. aug. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
69%

Hát az az igazság, hogy 47 éves vagyok, és rohadtul nehezen tudom az elejétől a végéig gumiban végigcsinálni. Az elején O.K. a merevedés, felhúzom a gumit, de ha közben elkezd lankadni akkor vége.:(

Azt szoktuk a párommal, hohy gumi nélkül szexelünk, és a végén, magömlés előtt húzom csak fel.

Ez van.

2021. aug. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!