Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért utálnak a mai fiatalok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálnak a mai fiatalok gumiban szexelni? Miért akar mindenki gumi nélkül szexelni? Nem félnek a nemi betegségektől? 21 l

Figyelt kérdés

Én a legnépszerűbb szexpartner keresőn vagyok fent és naponta vannak partnereim de a 99%-ka a fiúknak állandóan azt kérdezik hogy vállalom-e gumi nélkül a szexet stb


Természetesen én nem vállalok gumi nélkül szexet rengeteg nemi betegség létezik gonnorhea szifilisz hepatitis stb


Ha hiszitek ha nem de a heterok közt még a aids is terjed ugyanis nem rég derült ki az egyik iskolaigazgató lányáról hogy Hiv fertőzött és most kórházban van és keresik azt a fiút akitől elkaphata de egyelőre nem tudják kitől kapta el mert több partnere is volt.



De miért akarják a mai fiatalok gumi nélkül a szexet?

Pedig ma már nem olyan vastagok kényelmetlenek a gumik mint régen voltak ma már vannak extra vékony gumik is amikkel már majdnem olyan a szex mintha gumi nélkül csinálnák.



Ezek a mai fiatalok nem gondolnak bele hogy milyen következményei lehetnek ha gumi nélkül szexelnek?

Én prostituált vagyok de még nekem is bombázák a üzeneteiket hogy adnak 100 ezret csak engedjem meg gumi nélkül,akkor eltudom képzelni hogy más egyszerű lányokat hogy bombázhatnak a olyan üzenetekkel hogy szedjél fogamzásgátlót csináljuk gumi nélkül.



2019. aug. 1. 11:32
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy szerintem ez nem csak a mi generációnkra igaz. Hanem a férfiak nagy részére.

Nem szeretik fel venni , mert nem éreznek benne semmit stb..

Az egészségükre nem figyelnek oda.

Pedig nagyon sok emberben van lappangó fertőzés, aminèl a férfiak vagy a nők csak hordozók, és ahogy àtadjàk, a partnerükön már kijön a betegség.

Pàrommal csak a gumi jöhet szóba, mert nem szedhetek fogamzásgátlót.

Szerencsére ő elfogadja.

2019. aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
85%

Nem félek, mert állandó partnerem volt akinek szintén én voltam az egyetlen akivel lefeküdt. :D

18L

2019. aug. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ő a gyk-s munkaügyis troll
2019. aug. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
85%

A válasz egyszerű: mert hülyék :) Nincs több "gumi nélkül szeretem" most sem mint 15-20 évvel ezelőtt. Akkor is voltak felelőtlen barmok, most is vannak.

Ha valamelyik kuncsaftod - ez a normál kapcsolatra is igaz - olyat kér, erőltet amit te nem szeretnél akkor küld el melegebb éghajlatra.

2019. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
A mai fiatalok nem félnek semmitől és senkitől sem, pont emiatt mert fiatalok.
2019. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
53%

Ha lehet ên is gumi nélkül csinálom.

Elkötettem magam ezért nem aggódom, hogy tényleg szed-e tabit vagy csak mondja.

A betegség kockázatot meg belekalkulàlom.

A másik félnek is ugyanakkora kockázat, ô is vállalja.


29f

2019. aug. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
80%
Vicces, hogy egy prosti ítél el bárkit is😀 De szerintem ez csak egy unatkozó troll.
2019. aug. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
26%

A kolléganőm is válás után a Tinderen élte ki magát, hetente más pasi dugta, óvszer nélkül persze.

Clamidina, makacs méhszáj-gyulladás, ki kellett venni a méhét.

2019. aug. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
65%
60 éves vagyok. Hívhatsz mindennek, csak mai fiatalnak nem. Mégis világéletemben rühelltem a gumit.
2019. aug. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
68%

Miquel "barátommal" 99%-ban egyetértünk, illetve sokmindent itt ugyanúgy látunk és véleményezünk. Kb egy éve észrevettem már.


Nos én meg 52 vagyok. A nemi betegségekről csak annyit, hogy :

- biológiailag alapon sokkal jobbak és egyszerűbbek, mint egy nátha-influenza-tudőgyulladás. Mert beveszel 3 tablettát, igaz lórugás, de két nap alatt elmúlik mind, kivéve az HIV+ - ot. Azt meg nem is olyan egyszerű elkapni.

- a másik, ami viszont pszichésen hat, az az attól való szorongás és félelem, hogy húúú de ciki, mert "ott" vagyok beteg, ugyanazt a cikiséget érzik sokan, mint a hajtetű esetében, azt is cikinek vélik sokan.


Terhesség :

- A srácok, pasik sokan nem tudják, mikor kellene kiszállni a punciból, ezért félnek a lányok.


Rajtam 18 éves korom óta volt sztem 3x gumi. Nem voltam nős, mert végigélvezkedtem az életem, nekem nem kell az esküvő-lebabázás-vagyonszerzés-küzdés-házhitel-mindennaprohanós "társadalmi-vallási-megfelelési-mertezaszokás" kötelezettséges életvitel és kész.

Atommennyiségű bnőm volt, sokszor voltam belezúgva rendesen valakibe,

DE !!!

Soha nem élveztem bele lányba, csak ha láttam, tudtam, hogy tablettát szed és kész.

Nem a dugásösztönkényszer módon szeretkeztem, hanem a sokáig tartó élvezetért, mindennemű lelki-szépséglátvány-testgyönyörködéses" módon. Igy tölmindegy volt, hogy hpgyan és hova fogok elélvezni.

Mert nem az a fontos, nem az orgazmusszámlálás, mert az csak 20 mp. maga az egészből.

2019. okt. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!