Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy szóban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szóban minden csaj sub, de amikor a tettekre kerül a sor, szinte teljesen kifordulva magukból kérik ki azt, hogy márpedig őket nem pofozhatja meg senki az ágyban!?

Figyelt kérdés
Bdsm, sub, dom
2019. aug. 1. 16:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Mert a verésnem mindenkinek jön be.
2019. aug. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
Ezek a lányok nem szeretnek sminkelni, pedig az sok mindent takarna.
2019. aug. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Illik lefixálni előtte, hogy kinek mi fér bele? Valakit fojtogathatsz is, mert szereti pl.

Ha nincs lebeszélve , es pofozod , jóhogy felháborodik!

Asub

Asub szerintem nem azt jelentihogy MiNDEN alázást köteles elfogadni, amit nem szeretne..

2019. aug. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Mert a Subság nem csak abban nyilvánulhat még hogy pofozod ,ütöd.


Elég ha határozottan falhoz nyomod/lököd szét húzod a blúzát úgy h a gombok repülnek le fogod 2 kezét egyik kezeddel a másikkal még fogod egy picit a nyakát tekintetét magadéhoz emeled és forrón megcsókolod majd megforditod hatra fogod a kezeit és elkezd pásztázni a másik kezed a mellén a hasán, combjan még markolod majd a fenekére csapsz egy férfiasat ő fel jajjdul, szisszen ,hajánál fogva hátrább húzós a fejét megcsókolod. Majd megsimogatod ott ahol az előbb megütötted.

Újra a hasat simogatod benyúlsz a bugyiba hmmm érzed nedves megunhatod a puncsiját és a poriját egyszerű ő nyögdécsel te fogod érősen. Majd mielőtt össze rogyna farokra húzós és jól még b...szod...


És Téssék még volt a Dom-Sub felállás, pofozkodás nélkül...

A -seggre pacsi meg még izgató is ...


26N

2019. aug. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Félreértitek! Ahogy írtam a mondat elején, szóban nyilván kideríti az ember, hogy a másikat mi izgatja, mi vonzza....

Pl. : - Ohh engem kötöztek már ki, szerettem ahogy a kender kicsit szorította csuklóm....

- Ohh én imádom amikor egy pasi rendesen felülkerekedik rajtam, szeretem ha folytogat, megpofoz és keményen leszop@t..Ilyen és ehhez hasonló beszélgetések után,naná hogy felforr a vérem és úgy gondolom, hogy végre valaki akivel egy az ízlésünk... Ennek ellenére tapasztalom azt sokaknál, hogy mintha visszakoznának a dolog elől... Pedig igen adott esetben egy fenekelés, kisebb pofon, szájba köpés nagyon izgató is szokott lenni!

2019. aug. 1. 17:01
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Mert ehhez egyfajta bizalom is kell. Ne várd el h az első alkalomnál egy nő is teljesen odaadná magát neked. Ezt fel kell építened.


L

2019. aug. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Akikkel ilyeneket írsz, azok csak írni tudnak/mernek. Ha személyesen sem mindegy mit csinálsz. Ha pofánversz egy nőt attól te nem dom leszel, csak egy erőszakos bunkó.

Szomorú, hogy sokan ezt ezzel azonosítják pasik is, nők is. Pedig ez a játék nem erről szól. Az alárendeltségről, a feltétel nélküli bizalomról, stb... Lehangoló ez a sok ostobaság amit itt is lehet olvasni néha... (egyre gyakrabban)

43F

2019. aug. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
Tehát amikor drogot kevertek a piámba és öten basztak felváltva és egyszerre egész éjjel, az elvileg akkor nem annak számít? Megnyugtató...
2019. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Pofánverni egy nőt,az sose volt és lesz dom. Az agresszió. Párszor pofont adni- mert azt szereti,az más.
2019. aug. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hohó, ne abból indulj már ki, hogy ITT mit írogatnak névtelenül.

Azon gondolkoztál már, hogy "ha elborul az agyam mert nem engedi" és ezt észreveszi rajtad a partnered akkor már hirtelen annyira nem is fogja akarni?

A BDSM alapja a bizalom. Az, hogy valaki kedvel valamit, vagy nyitott rá még egyáltalán nem biztos, hogy az első szeánszon minden meg fog történni, sőt...

Idővel majd talán - amikor kialakul a bizalom. Türelem, türelem, türelem :)

2019. aug. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!