Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális dolog ha rettegek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ha rettegek attól ha szexre kerül a sor?

Figyelt kérdés

Életem első barátnője, első látásra egymásba szerettünk. Viszont az a gond hogy én még szűz vagyok, ő már nem meg amúgy is egy nagyon szép és menő lányról van szó. Nagyon félek attól hogy szexnél ki fog belőlem ábrándulni.

Nem is értem a mai napig hogy hogy ennyire bejövök neki.

Nagyon szívesen lefeküdnék már vele de félek.

Ő tök hamar tapogatott már gatyán keresztül, és én meg még a fenekéhez sem mertem nyúlni eddig.


2019. aug. 3. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Bejössz neki mert biztos helyes pasi vagy. De ha rájön hogy -félénk is..és kezdeményezni sem mersz.. dobni fog. Főleg ha menő csaj.
2019. aug. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Az én barátom is sokáig ilyen volt. Lazult el nyugodtan, nem véletlenül van veled. Neki lehet az tetszik hogy ő kezdeményezzen
2019. aug. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem normális. Töketlen vagy. És hidd el hogy el fog hagyni, kivéve ha nagyon rendes, gazdag pasi vagy.


Szex miatt biztos hogy nem. Arra ott vibrátor. Vagy valami igazi tökös csödör.

2019. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen ugyanebben a cipőben voltam, amikor elvesztettem a szüzességem. Ráadásul a lány fiatalabb is volt nálam, így még kellemetlenebbül éreztem magam. Húztam én is a dolgot, de persze azért smárolás petting egyebek voltak, hogy ne bukjak be :) Ő ezek alapján még inkább gerjedt rám és teljesen profinak hitt. Aztán eljött a nagy nap, piával oldottam a feszkót, ami olaj volt a tűzre, mert így meg nehezen állt fel, nem sikerült túl jól az első, baromira égtem belül, de nem volt gond. Betudta a bénázást a piának ő is, nem volt bukta. Aztán jött a második felvonás, összeszedtem magam és az már szuper jó volt! :) Utána megjött az önbizalom és adtam az ívet, mint egy profi! :) Sok sikert neked is, csak lazán, minden oké lesz!
2019. aug. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Csak légy szabad, engedd el magad, és minden rendben lesz.
2019. aug. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5%
Nem normális dolog, komplexusos vagy.
2019. aug. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
#4 ez mekkora oltó kamu duma.
2019. aug. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megszoptad már?
2021. nov. 1. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!