Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Ti hogyan viszonyultok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti hogyan viszonyultok a hiperspermiához?

Figyelt kérdés

Ez egy "rendellenesség", ahol az ondó mennyisége durván a 10-20-szorosa az átlagosnak.


18/F


2019. aug. 7. 10:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, honnan jön ennyi cucc? Mármint sperma a sok? De ehhez kb öklömnyi herék kellenek. Vagy a prosztatád dolgozik rá túl sokat? Hány cm^3 a prosztatád mérete?


Valszeg azért rendellenesség, mert sok genyóban lesz ugyanannyi sperma==> hígabb az anyag==> kevésbé tud megtermékenyiteni

2019. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
#11: Jók a kérdéseid. :D Egyébként nem különösebben hatalmasak a heréim, sokkal inkább átlagosak, dióméretűek.
2019. aug. 7. 11:19
 13/17 anonim ***** válasza:
79%
Tök átlagosak nekem is és úszik a nő egész hasa 10-13ml.Két lövésből volt már 20+ Meglepődnek.
2019. aug. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
#13: Ritkák vagyunk, mint a fehér holló, barátom. :D
2019. aug. 7. 11:25
 15/17 anonim ***** válasza:
77%

kicsit nekem is utána kellett néznem. Ahogy látom, itt nem a sperma mennyisége ami túlteng, hanem az ondó folyadék, ami keveredik a spermával, és megfelelő PH értéket biztosít, segít eljutni a petefészekig, stb.

Ahogy látom a legtöbb Hyperspermiásnak nagyon sok előváladék is keletkezik.


Videón nézve elég izgató látvány, én pasiként is szívesen átélném ha ilyenem lenne, kb úgy tudom elképzelni mint egy nagyon spriccelő lánynál (állítólag hatalmas élvezet, de utána macerás a takarítás)


az, hogy rendellenesség, gondolom arra értik, hogy lehet már annyira sok az ondó, hogy inkább akadályozza a teherbe esést, mint segíti.

2019. aug. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
89%
A korral majd csökkenni fog a mennyiség. Orvosilag azért mondják kórosnak, mert gyulladás is állhat a háttérben, ami fiataloknál fennállhat.
2019. aug. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 10 ml körül szokott lenni, de nem hiszem hogy ez kóros lenne. Az egyetlen hátrány az, hogy ha sokáig nem ürül ki, az már fáj.
2021. febr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!