Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti ha mondjuk egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ha mondjuk egy buliba kiprobáltatok valamit a saját nemetekkel, vagy benne lennétek ilyesmiben, gáznak tartanátok ha mondjuk egy fiú barátotok tenné ugyan ezt a saját nemével?

Figyelt kérdés
Ha igen miért? Életkort is írjatok légyszi.
2019. aug. 7. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi sem gaz csak egy pasinal ez megbotrankoztatobb az emberek szemeben mint noknel. Ne erdekeljen mit gondolnak masok:)
2019. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tartanám gáznak, sőt tetszene.
2019. aug. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Biszex vagyok szóval simán

26

2019. aug. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Ui. Nem gáz az ő dolga
2019. aug. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi...ha fiú vagy kérdező én is az vagyok...csókolóztam már fiúval buliban és a lányok csak úgy körberajongtak :)
2019. aug. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy férfi "kipróbál" ezt-azt a saját nemével az bisexuális. Az, hogy ki hogyan reagál rá egyénfüggő. Aki homofób az mereven elutasítóan.

Ha a kérdés az lett volna, hogy a bisex nők toleránsabbak, elfogadóbbak-e a bi, vagy meleg férfiakkal akkor a válasz igen. Ugyanakkor nem mondható mindenkire ki, egyénfüggő (van olyan bisex nő aki mereven elutasítja ha a férfiak között "történik valami").

2019. aug. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy fiú barátommal járok bulizni mindig, eddig csak barátnői voltak de ilyen helyeken sokszor látom sráccal. Nekem semmi bajom vele, sőt, utána mindig mesél is és egyáltalán nem kellemetlen (egyébként nem szexelnek csak csókolóznak).

Én mint lány nem nagyon szoktam ismerkedni, elég visszahúzódó vagyok néhány emberen kívül mindenkivel szóval ilyen helyen még pasik se szoktak szóba kerülni (mindig többen is odajönnek de nyuszi vagyok) nem hogy csajok. De egy diszkrétebb környezetben pl szívesen ollóznék egy csajjal vagy dupla dildo stb.

2019. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!