Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már dolga valakinek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már dolga valakinek, szexuális “ragadozóval„? Milyen volt?

Figyelt kérdés
2019. aug. 9. 13:41
 1/6 kisördög1 ***** válasza:
89%
Nagy hang, kis teljesítmény.
2019. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Semmi extra , tobbet vartam
2019. aug. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csalódás volt.
2019. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt ugy kell erteni hogy nocsabasz hatalmas hodito es kb akarkit kepes az ujja kore csavarni tipusu nagyon megnyero jokepu pasi akkor volt igen. Hosszabb tavu szexkapcsolat alakult ki es eletem dugasa volt a pasi:D
2019. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 jdfGabrella ***** válasza:
100%
Csak beszélgettem vele és szerencsére hamar ejtettem.
2019. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
Egy ilyennek voltam a barátnője 3 évig. Fűvel-fával megcsalt, mindenkit megdugott akinek pinája volt de közben hozzám jött vissza mert “bébi te vagy a legjobb”. A legjobb dugás volt de mellette egy érzelmi roncs lettem. Tudom, az én hibám de olyan mesterien manipulált, hogy nem tudtam kilépni a kapcsolatból. Évek óta nem vagyunk együtt de még mindig derül ki, hogy meg dugta ezt is azt is amíg velem volt. -.-
2019. aug. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!