Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom mostanában állandóan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mostanában állandóan dolgozik, sokszor nincs kedve szexelni, hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Már sok mindent próbáltam, de van amikor semmi sem válik be, pedig én nagyon kívánom őt, én minden nap szexelnék.
2019. aug. 11. 06:51
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk is van ilyen ritkán. Olyankor semmit nem tudok kezdeni 😃 max leszopni tudom... de akkor meg csak jobban felizgulok.

Férfiak válaszát várjuk 🤣

2019. aug. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
88%
A munkàja stresszes? Igazàból 2verzió van: vagy elkezdesz neki pajzàn üziket irni még munkaidő alatt, vagy ha hazaér, akkor segitesz neki ellazulni, és úgy valószínű, hogy könnyebb felizgatni, ha nem teljesen fàradt.
2019. aug. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezt már én is próbáltam.

#1-es nálam is ugyanez volt, leszopom, de csak még jobban felizgulok...

2019. aug. 11. 07:05
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Ha tényleg hulla vagyok, akkor semmi, ha belül akarom is, egyszerűen nincs energiám tenni érte.



Ami segít, ha ilyenkor a partner beszél hogy mit akar, és az mennyire jó, és főleg az elején nincs sok dolgom. De ne fejezze be az orált, mert akkor rögtön alszom, át kell fordítani szexbe a dolgot

2019. aug. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
Kirúgatod.
2019. aug. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Csald meg velem.
2019. aug. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Én férfiként minden nap szexelnék, de én meg ilyen nőt nem találok.
2019. aug. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Ott nem a munkával lesz a probláma. Fáradtan a legjobb szexelni. Sokkal tovább lehet bírni.

41/F

2019. aug. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem voltam még olyan fáradt hogy ne bírtam volna! 7. voltam.
2019. aug. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha valaki fáradt akkor bármilyen "trükköt" dobsz be - inkább aludni akar. Értesd meg vele neked "többre" van szükséged. A pénz, a munka fontos, de megéri?

Más kérdés, ha akkor sincs olyan túl nagy kedve, amikor épp' nem fáradt... ha ez a veszély nem áll fent, akkor simán csak hagyd pihenni és csináljátok akkor amikor nem fáradt, annál jobban fog esni.

2019. aug. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!