Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normálisan viselkedik a barátom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálisan viselkedik a barátom?

Figyelt kérdés

Amikor együtt vagyunk végig a fenekem nézi szinte, taperol, és végig csak szexelni akar, semmi más nem jár a fejében. Semmit nem lehet csinálni vele mert egyből a szex... (pl ha lefekszünk aludni, vagy akár ha eszünk...)

Én túl perverznek tartom, és szerinte én vagyok a prűd. De néha olyan jó lenne valami kis romantikusat csinálnunk, bármit amire nem veszi egyből elő...

Mi erről a véleményetek?

Kulturált és normális válaszokra zöld kéz.


2019. aug. 13. 02:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Majd 40 éveen örülnél, ha férjed állandóan csak dugni akarna téged:)
2019. aug. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez azóta probléma amióta osszejottetek?
2019. aug. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%
nálam ez normális lenne, én sem tudtam semmit sem csinálni a párom mellett, mert jóformán még az orrfújásától is beindultam
2019. aug. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
76%
Nekem tetszene, ha a parom ennyire kimutatná vonzalmát. Segít az önbizalmamnak, hogy szexinek és izgatonak talál
2019. aug. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Keress valakit akit a lelked és az intellektusod is érdekel.
2019. aug. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, akkor én vagyok a prűd valóban. Egyszerűen idegesít hogy ez a napi program, szinte már ellenkezek annyira zavar, de rre csak: "akkor hadd verjem ki a popsidra"

3 éve vagyunk együtt

2019. aug. 13. 18:18
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem prűd vagy, más lesz itt a baj. Együtt vagytok 3 éve, de a szavaidból az jön le, hogy te nem élvezed vele a szexet. Azt írod, taperol... Ez a szó eleve gusztustalan, és arra utal, hogy neked nem öröm az, ha tetszel neki, ha kiván téged. Nem izgulsz fel, ha végigsimítja a fenekedet, vagy megfogja a melledet. Egy teljesértékű kapcsolatban a lány tocsogósra nedvesedik, ha a szerelmén érzi, hogy kivánja. Azt mondod, neked kellene a romantika, amikor nem mászik egyből rád. A másik mondatodban ki is mondod: minden nap ez a program. Hát igen, ez lenne a természetes. Téged idegesít.

Kimondom: te nem szereted a barátodat, nem vagy szerelmes bele. És talán ő sem, lehet, hogy csak megszokásból vagytok együtt. Vond le magad a következtetést.

2019. aug. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Utolso.

Az a gondja h kvazi nem all masbol az egyutt let mint h a faszi dugni akar.

Nincs mas program, nem beszelgetnek nem csinalnak semmit csak a dugas ... Ha a lany szeretne mondjuk csak osszebujni mert teszem azt rosaz napja volt a pasi akkor sem figyel ra csak mert kanos. Neked jol esne ha nem vennek figyelembe azt h neked van e kedved hozza??? Ez mar a masiknak sok. Nem azert mert nem szereti a szexet vagy prud lemne . Hanem meet egy 3 eves kapcsolat me csak abbol aljon h a pasi dug... A lanynak igenye lenne masra is amit a pasi figyelmen kivul hagy. Erted mar mi a gond???

Nem a szex hanem a.pasi reszerol az onzes es az h nem figyel a partnererre. Nem veszi figyelembe azt h mi lenne jo a lanynak.

2019. aug. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!