Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges így HIV fertőzöttne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges így HIV fertőzöttnek lenni?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron volt egy nagyon rövid kapcsolatom. Csak az orális szexig jutottunk. Ő nem tudta megszokni, hogy az akkor 8 hónapos lányom még szopik (nem tőle van), én meg nem tudtam feldolgozni, hogy a gyermekem apja egyik napról a másikra elhagyott. Tehát megbeszéltük, hogy nem működik, egyikünk sincs kész erre a kapcsolatra.


Az eset után kb 6-7 hónappal voltam vért adni. Minden rendben volt, nem kaptam semmi értesítést, hogy baj lenne.


A kislányomon furcsa dolgok jöttek ki mostanában : alkalmanként, kb havonta 1 2 napig megy a hasa, gyakran van kipirosodva a popsija, meg voltak duzzadva a nyaki nyirokcsomói, most szájpenésze lett és elég gyakran vannak apró kiütései a testén.

Minden alkalommal elviszem orvoshoz, de semmi komolyat nem talál. Minden esetben vagy valami vírus, vagy a meleg miatt...


Az egyik barátnőm elultette a bogarat a fülemben. Szerinte, attól hogy nálam a veradason nem mutattak ki a HIV virust, attól még a lányom lehet fertőzött a tavaly nyári kalandom miatt, mivel akkor még szopott.


Lehet tényleg hiv fertőzött, úgy hogy az én véremben nem tudták kimutatni a veradason?


Ja, igen kb az eset után 4 hónappal voltam AIDS szűrésen is a munkám miatt. Annak az eredménye is negatív lett.


2019. aug. 15. 19:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetsz. És amiért ilyen qrva vagy a gyerekedet is megfertozted . Így jár az aki mások fszát szopkodja .
2019. aug. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget


Ezek szerint feleslegesen aggódom a kislányom miatt? Én is úgy érzem mélyen, hogy butaság. Hiszen 6-7 hónappal később azért már biztos az eredmény. Februárban adtam vért, gondolom azóta már szóltak volna, ha baj van. Meg úgy rémlik, hogy kaptam is smst, hogy felhasználták az adott vért.



Kedves utolsó

Ha figyelmesen elolvastad volna, amit írtam, akkor nem írtál volna ilyen mocskos dolgokat nekem. Így is elég rosszul érzem magam, nem gondolom, hogy ezeket a szavakat megérdemeltem

2019. aug. 15. 21:55
 13/30 anonim ***** válasza:

Hát fogod magad és elmész szűrésre. De úgyis negatív lesz, a vérvételen kimutatták volna.

A barátnőt meg inkább hagyjuk...😂

2019. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

#6 te normális vagy?????


Magyarországon körülbelül 4000 diagnosztizált HIV pozitív van, 8000-re beszülik a teljes számot, ez iszonyatosan kevés a népességhez mérten"


Minden 1000. ember fertözőtt. De mivel a szexuálisan már nem aktiv kor kilőve valamint a gyerekek , szűzek, a normálisak marad kb 2 millió csapongó szingli, bi, homo, qrva. Tehát kb 250. ember. Naponta találkozol hiv fertözőtt emberrel a közvetlen környezetbe.

2019. aug. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Utolsó


Hol lehet ilyen statisztikát olvasni? Hivatalos oldalt mutass erről

2019. aug. 15. 22:25
 16/30 anonim ***** válasza:

[link]



Ez a regisztrált. És mivel 5-10 évig alig vagy nem okoz tünetet a valódi szám barmennyi lehet.

2019. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen


Viszont nekem igazából két negatív teszt eredményem is van. Mind a kettő ablakperiódus után készült, elég sok idővel... Gondolom ezeken a helyeken (ÁNTSZ, véradó központ) azért fokozott az ellenőrzés és nem fordul elő olyan, hogy elnézik, összekeverik, vagy bármi ami miatt téves az eredmény.

Ahogy olvastam erről a betegségről olyan sem lehet, hogy nálam semmi tünet, sőt a tesztek is negatívak mégis megfertőztem a kislányomat???

2019. aug. 15. 22:48
 18/30 anonim válasza:

#11-es, te magadnak szopod?


vagy mi olyan felháborító abban, hogy másét?


ja, szűz lúzer vagy, utálsz minden nőt :D

2019. aug. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

#18 ja hogy neked mindegy kinek a szájába rakod?

Hajrá. Nekem fontosabb az egészségem!

2019. aug. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj kedves 14-es, igen, kérlek, én normálisnak tartom magam.

Nézd már meg, hogy világ különböző országaiban milyen a HIV fertőzöttek százalékos aránya a népességhez mérten, és akkor mondd, hogy Magyarországon sok ilyen emberrel találkozunk. Magyarország ebből a szempontból egy nagyon jó helyen áll. Ráadásul a legtöbb fertőzött homoszexuális férfi, és akik fertőzöttek és gyógyszeres kezelés alatt állnak, azok ráadásul nem is fertőznek.

2019. aug. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!