Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges így HIV fertőzöttne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges így HIV fertőzöttnek lenni?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron volt egy nagyon rövid kapcsolatom. Csak az orális szexig jutottunk. Ő nem tudta megszokni, hogy az akkor 8 hónapos lányom még szopik (nem tőle van), én meg nem tudtam feldolgozni, hogy a gyermekem apja egyik napról a másikra elhagyott. Tehát megbeszéltük, hogy nem működik, egyikünk sincs kész erre a kapcsolatra.


Az eset után kb 6-7 hónappal voltam vért adni. Minden rendben volt, nem kaptam semmi értesítést, hogy baj lenne.


A kislányomon furcsa dolgok jöttek ki mostanában : alkalmanként, kb havonta 1 2 napig megy a hasa, gyakran van kipirosodva a popsija, meg voltak duzzadva a nyaki nyirokcsomói, most szájpenésze lett és elég gyakran vannak apró kiütései a testén.

Minden alkalommal elviszem orvoshoz, de semmi komolyat nem talál. Minden esetben vagy valami vírus, vagy a meleg miatt...


Az egyik barátnőm elultette a bogarat a fülemben. Szerinte, attól hogy nálam a veradason nem mutattak ki a HIV virust, attól még a lányom lehet fertőzött a tavaly nyári kalandom miatt, mivel akkor még szopott.


Lehet tényleg hiv fertőzött, úgy hogy az én véremben nem tudták kimutatni a veradason?


Ja, igen kb az eset után 4 hónappal voltam AIDS szűrésen is a munkám miatt. Annak az eredménye is negatív lett.


2019. aug. 15. 19:24
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

#20 ne a majombszó négerekkel meg farkas csajos thaiokkal hasonlítsd össze !!!! Képzeld vannak országok ahol az orvosok nem 200 ezret keresnek hanem 2 milliót stb stb

Az higy mi van más országba baromira nem érdekel .

Engem az érdekel hogy itt van min. 4000 (8000) ilyen ember.

Egy is túl sok. Valóban a homo férfiak között több a beteg de a bi férfiak között is van szép számmal ! Attól hogy valaki ismert beteg nem biztos hogy szed is gyógyszert! És mi van azokkal akik nem is tudnak róla ? Mi van a több tucat más nemi betegséggel? Idegennel , új partnerrel szexelni friss szűrési eredmény nélkül felelőtlenség, életveszélyes!!!

2019. aug. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Édesem, erre találták ki az óvszert. :)
2019. aug. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

#22 édesem akkor vajon miért ennyi hivatalos beteg!??

Miért nem mer normális ember gumi nélkül szexelni?


Mert köztünk vannak ezek a férgek !

2019. aug. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy nem kívánt terhesség is eléggé ösztönzőnek hangzik... csak úgy mellesleg...

És szerintem ultragáz dolog valakit csak azért féregnek nevezni, mert elkapott egy vírust. Akkor végül is egy influenzás beteget is csak nyugodtan nevezzünk féregnek... Pontosan ezt az attitűdöt kéne megszüntetni a társdalomban, mert így, hogy megszégyenítő hangnemben beszélünk ezekről az emberekről, akik között egyébként teljesen normális, kedves emberek vannak, csak azt érjük el, hogy tabuvá váljon ez a téma, és az emberek még egy rohadt szűrésre is szégyelljenek elmenni, mert "Jaj, mit fognak gondolni?", és pont ezt a "Úristen, nemi betegség, most biztos meg fogok halni" téveszmét kéne megszüntetni, mert a HIV vírus visszafogható, és herpesz kivételével a gyakran előforduló nemi úton terjedő betegségekből ki lehet gyógyulni.

2019. aug. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

#24 már bocs de az influenza bárhol elkapható általános betegség míg a nemi betegséghez felelőtlen szexuális kell.

Hogy válogatás nélkül összefeküdjön valakivel.

Az mondjuk jó kérdés hogy vajon miért nincs erről tájékoztató kampány vagy kötelező szűrés. Azt támogatnám. Ahogy a gyógykezelést is az egészséges emberek érdekében. De amíg ilyen felelőtlen ez a közösség addig nem érdemelnek egyutt érzést

2019. aug. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem áll jogodban eldönteni, hogy ki érdemel együttérzést és ki nem. De mindegy... én itt befejeztem.
2019. aug. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Rendben te csak sajnáld az orrba-szájba dugó drogos bzikat, akik minden fszt be kapnak aki eléjük kerül . Vagy a kérdező is aki 8 hónapos gyerek mellett ilyenekbe megy bele. Vajon miért hagyta ott a gyerek apja ?!?
2019. aug. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Jézus...
2019. aug. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
27-es, hogy te mekkora egy idióta vagy, te jó ég.....Vigyázz, emberek közé ne menjél, még elkapsz valamit, és belehalsz!
2019. aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

#29 miért szerinted hogy terjednek a bőr és nemi betegségek? Mi3rt van 4000 fertözőtt ember?

A milliós többi betegségről ne is beszéljünk.

Meg a mindenhol elkapható gombás megbetegésről meg az influenza és társairól....

2019. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!