Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én nem egy meleg vagyok, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem egy meleg vagyok, de van néhány fiú, akinek olyan finom, mosolygósan kisfiús arca van és nem az a rövid, hanem kicsit hosszabb haja és ismerek ilyet és ő vele csókolóznék, vagyis elképzeltem már, mert aranyos. Hogy verhetem ki a fejemből? 19f

Figyelt kérdés

Ő az egyik osztálytársam, 18 éves és mind a ketten most végeztünk. ő biszexnek vallotta magát a suliban. A vicc, hogy ugyan oda jelentkeztünk tovább tanulni és fel is vettek minket :D


node....


Sok barátnőm volt/van, jelenleg 2 is :D, kívülről nem látszik, hogy ilyen hülyeségek vannak a fejemben, sokszor néznek 25-26 évesnek is mert izmos vagyok és férfias, borostás. de valahogy néha rámjön ez a baromság és ő nekem valahogy már akkor tetszett, amikor gólyák voltunk, de sosem mertem közeledni, barátkozni, nem tudom miért.


DE leszögezem itt mindenki elött, N E M a töke, hanem az arca, megjelenése, mosolya. sosem akarnék számbavenni egy péniszt. A punci a nyerő és imádom nyalni is, de vannak néha ilyen gondolataim, vele és a hozzá hasonlóakkal, de nagyon ritka az ilyen fiú. Ami még jó benne, hogy nincs az a tipikus homár feje. csak olyan kis aranyosan kisfiús mosolygós meg kedves arca van és nem erős alkat, de azért nem egy csontváz sem :D


Na mi a fenéért van ez velem? nem vagyok homokos és nem is vonz az a életforma, az idősebb 30-as férfiaknak még az arca is brutálisan taszít. Mit kéne tennem, hogy ez abbamaradjon? Vagy mitől lehet ez?



2019. aug. 17. 22:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Bisex vagy. Nem szegyen.
2019. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Jaj,az ilyen kis cuki fiúknak általában a kukija is szép.Biztos eljátszanál azzal is.

64/F

2019. aug. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy meleg,nyugodj meg!Biszex annál inkább.Ezzel nincs semmi gond,fogadd el önmagad.
2019. aug. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
17%
a bisexek még a melegeknél is károsabbak
2019. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Velem is ez van, bár én az általad leírt típusú srác vagyok, és szintén ilyenekhez vonzódok minimálisan, mint amilyen én vagyok .

Nagyon sok meleg rám volt állva de ők taszítanak ilyen téren, (félre ne értse senki, emberileg sokat nagyon kedvelek, csak annyira lerí róluk, hogy melegek).

Ám engem pont, hogy a csók ami nem izgat, imádom én is a puncit, de nekem egy szép farok, egy ilyen helyes arcú srác szép farka kellene, kíváncsiságból, hogy mit éreznék, ha szopnám.

Valamint a passzív szerep. Ezzel én se tudok mit kezdeni, de nagyon nagyon nagyon ritka élőben az a srác, akivel ezt el tudtam volna képzelni.

2019. aug. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Értem, de nálad ez ki is jön szexualitásban. szerinted velem mi van? hogy lehet ezt abbahagyni? eléggé zavar most, de lehet csak rákattantam most aztán abbamarad. Lehet hogy a külsőm és a viselkedésem érett férfit mutat de amúgy belül teljesen olyan vagyok mint bárki más a koromból, sőt néha bevallom kicsit fiatalabbnak is érzem magam lélekben. de ezt rejtegetem :D
2019. aug. 17. 22:21
 7/19 anonim ***** válasza:
62%

Nem jön ki, mindenhol a nőket nézem meg, nagyon nagyon ritkán van ilyen srác, aki bárhogy is megfogna. Az általad leírt típussal vagyok én is így és mindenképp biszex legyen. Egyszer tuti kipróbálom, abból fogom megtudni, hogy milyen érzés de sztem ennyi lesz.

Könnyebb, mert én is ilyen típus vagyok.

Muszáj lesz kipróbálni különben annyira bennem marad, h. egyszer megőrít majd.

Tedd te is ezz, nem fog kevésbé érdekelni a női nem, hidd el.

Mindkettő mást tud nyújtani, inkább kiegészíti a szexuális életet sztem.

2019. aug. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, de félek az egésztől. én nem vágyom a közösülésre, mi van ha valahogy sikerülne vele és kiderül, hogy nem is olyan kis szelíd ártatlan és a képembe tolja a péniszét? borzalmas lenne.
2019. aug. 17. 22:43
 9/19 anonim ***** válasza:

Csók miért izgat vele? Én pont azt nem tudnám elképzelni csak nővel. Azt nővel is megteheted, nekik van a legszebb arcuk.

Kicsit furcsállak ilyen téren. Egy nő nekem egy péniszt nem tudna megadni ezért keresnék srácot, persze lehet nem jönne be, de nem lehet tudni. Meg h. megdugjanak.

Érdekel h.milyen. Ennyi. De csak egy csók miatt így parázni??

Sztem felesleges.

2019. aug. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
neki nagyon is van olyan szép arca mint egy lánynak. sőt, annak idején, amikor gólyák voltunk, hihetetlen cuki kis pofija volt, a lányok is irigyelték. Na engem meg nem vonz a pénisz :D látod, mind a ketten dilisek vagyunk kicsit és nem érezzük át egymás dilijeit :D
2019. aug. 17. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!