Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire szégyen a mai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire szégyen a mai világban, hogy a csaj nem tudja, hogy ki a gyerek apja?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már sokszor kiveséztük ezt a nőszemélyt, mivel évfolyamtársunk volt még anno középsuliban. A facebookon mindig más pasival van lefotózva, és szárnyra kapott egy pletyka, hogy mivel terhes, így nem tudja, hogy ki az apa. Gondoltam magamban, "valaki jól benyomott neki kutyapózban, azt örült neki!" :D Mostanában olyan képeket csinál, hogy beáll a tükör elé terhes hassal, és kirakja magát messenger storyba.

2019. aug. 20. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
En is szeretem kutyapozban csinalni a noknek.
2019. aug. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A szóbeszédre nem lehet adni, nem biztos az,hogy nem tudja ki a gyereke apja.

Ha viszont így van, akkor ez a mai világban nem szégyen, inkább felelőtlenség. A gyereknek szüksége van anyára/apára, és arra az anyagi/erkölcsi biztonságra ami a felneveléséhez szükséges.


Egyébként pedig ez teljesen magánügy. Manapság ámr az sem egyedi eset ha valaki tudatosan vállal egyedül gyereket. Hogy ez mennyire helyes vagy sem azt nem a mi dolgunk megítélni.

2019. aug. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Te egy nagyon rosszindulatú "nő" vagy. Erre a megállapodásra jutottam a kérdés elolvasása után.

Szerintem semmi közöd ahhoz, hogy ki kivel fekszik le, melyik hali az apja és tudja-e, ki csinálta fel. Az hogy még megjegyzéseket is teszel rá az elég undorító. A pletykások is ugyanolyan undorítóak, mit foglalkoznak más életével?

És több, mint valószínű, hogy tudja, ki az apa, máskülönben elvetettr volna.

2019. aug. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Te miért nem magaddal foglalkozol?Unalmas életed lehet.Azok ilyen hülyék....
2019. aug. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Nincsen saját szexuális életed, azért foglalkozol másokéval meg a pletykákkal?


Tényleg süt a soraidból a rosszindulat.

2019. aug. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%

Ja ribi.

Olyanok mint az állatok, körülbelül egy szobanövénnyel ér fel az intelligencia szintjük.

2019. aug. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Istenem, még 10 nap az iskolakezdésig...
2019. aug. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!