Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szerintetek mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek mennyi ismerkedés után hozzam elő, hogy kicsit perverz vagyok, szeretem a bdsm és hasonló dolgokat?

Figyelt kérdés
Nem akarok úgy járni, hogy túl későn derüljön ki, hogy a csaj nem szereti ezeket...

2019. aug. 22. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik szexuális aktus után, feltéve ha nem vártok házasságig, mert akkor még előtte.
2019. aug. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szetintem az első dugás előtt mindenképpen!
2019. aug. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az elso szex elott
2019. aug. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

10 perc beszélgetés után.

Ha nem bírja, hadd meneküljön!

2019. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hatfigyelj ha komoly kapcsolatrol beszelunk lehet nem artana elso szex elott valahogy tudtara adni. Pl egyik este borozgattok stb es tuti feljonnek az intim temak (mindig feljonnek:D) es akkor igy ovatosan poenosan valahogy felhozhatnad lightosan a dolgot hogy lasd hogy reagal ra. Ott mar tudni fogod hogy teljesen elutasito vagy nyitott ilyesmikre.

Ha alkalmi partner akkor vegulis konnyebb ezekrol beszelni nem? Lazan megmondhatod hogy ilyen tipus vagy szex elott de par alkalom utan is bedobhatod szerintem ott mindegy az idozites

2019. aug. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Azert ne rogton ezzel kezd a bemutatkozasodat


Egyebkent az elso szexnel erdemes letisztazni az ilyen dolgokat, a vegen leheg hogy a partnered is szereti ezeket a dolgokat :)

2019. aug. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Gondolom az első szexnél már szeretnéd ha ő is benne lenne az ilyen játékokba. Tehát akkor első szex előtt felvetheted neki a témát, pl látta e az 50 árnyalatos filmeket, tetszett-e neki, meg így finoman fokozatosan rákérdezhetsz. Nekem volt olyan kapcsolatom ahol én kértem a pasit kötözzön ki, persze hogy benne volt :)
2019. aug. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne túl korán hozd elő. Ez egy intim, személyes téma, ha már megismert és megkedvelt, bízik benned, lehet hogy inkább elfogadja a fétiseidet (még az is lehet, hogy neki is bejön az ilyesmi). Ha te is szereted, nyilván nem fogod rákényszeríteni, amire ő esetleg nem vevő a szexben.
2019. aug. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

Valahogy hozd fel a vágyakat. Burkoltan kérdezz rá hogy volt e olyan amire vágyott de nem kapott meg a rizsa közt még sződ bele hogy szereted a BDSM játékot....persze függ attól melyik része vonz téged. De a reakcioból tudni fogod hogy vevő rá vagy sem..

A BDSM egy bizalmi játék 2 ember között.

Mindenképp azelőtt közöld vele h ágyba vinned ...

2019. aug. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az első dugás nem elég intím és személyes???
2019. aug. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!