Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szerintetek mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek mennyi ismerkedés után hozzam elő, hogy kicsit perverz vagyok, szeretem a bdsm és hasonló dolgokat?

Figyelt kérdés
Nem akarok úgy járni, hogy túl későn derüljön ki, hogy a csaj nem szereti ezeket...

2019. aug. 22. 19:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor hozzd már fel neki, mikor már kezd kicsit megkedvelni. Kérdezz rá, h neki milyen szexuális vágyai vannak, és h miket próbálna ki stb.
2019. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 De La Cruse ***** válasza:
Ne hozd elő, ne beszélgess róla, hanem lassan vezesd bele, ha tetszik neki megmarad.
2019. aug. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az én párom 4 nappal megismerkedésünk után írta meg, hogy kicsit perverz, és azt, hogy mit takar ez a jelző. Olyan aranyosan felvezette, hogy ne ijedjek meg, hogy az itteni kérdéseket nézve, nem is igazán érzi már magát annak. Sokan azt gondolnák csak magát mentegeti, de nem, tényleg nem igazán vannak perverzségei. Mi több rájöttem lehet én perverzebb vagyok mint ő.☺ Mindenesetre megtaláltuk egymást hisz mindketten kicsit pervik vagyunk.

Akkor ezt írta" amik szexuális vágyat keltenek fel bennem a köldök, az anyajegy, a hónalj látványa"

"Ami még számomra nagyon erotikus tartalmú, és lehet, másnak zavaró, az a nyál szereplése a szeretkezésben."


"Van emellett még egy pont, ami érzékeny terület, és ez az anális szeretkezés. Nekem fontos - a testi tartalmán túl az érzelmi töltete is, az, hogy érzem a bizalmat, az átadást, a szoros lelki kapcsolatot.Azt az őszinte bizalmat, amit megmutat felém."


Azóta meg már együtt csinálunk és találunk ki bőven új perviségeket, a nyilvános helyen történő játékoktól kezdve a repülőgép mosdóján át a fenekembe pisilésig, sokmindent.

25/L

2019. aug. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!