Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Testalkatra, külsőre hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testalkatra, külsőre hasonló a barátnőtök/párotok vagy nagyon eltérő?

Figyelt kérdés

Hasonló a hasonlót vonzza vagy inkább az ellentéteket?

Milyen tapasztalataitok vannak erről?

/24 éves, átlagos testalkatú bi lány, akinek eddig hasonló barátnői voltak./



2019. ápr. 5. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát..vannak azért eltérések. Ő fiúsabb minden értelemben, és több kiló.
2019. ápr. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi sok dologban egymás ellentétei vagyunk : ő nőiesen telt,míg én nagyon vékony vagyok,neki hosszú,sötét haja van,míg nekem rövid és szőke,ő igazán lányos,míg én eléggé fiús vagyok.Egy,amiben hasonlítunk,hogy mind a ketten elég sápadtak vagyunk,nekem a hozzám hasonlóan fehér lányok tetszettek mindig is.
2019. ápr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én átlagos, vagy inkább vékony és sportos felé hajló kategória vagyok és barátnőim is ilyenek voltak, talán rajtuk jobban kirajzolódtak az izmok, mert nem volt plusz 3 kg se rajtuk. :'D A női izomzat k...ára szép amúgy és én alapvetően ilyen lányokat nézek meg, aki vékonyabb meg átlagos. Husibb lányok nem tetszenek nekem, persze nincsen kizárva, hogy olyan fogjon meg valaha, persze ha valaha még nekiállnék párt keresni. Aztán stílus, fiús vagyok és alapvetően az ilyen jön be, leszbik között b..i vagyok gyakorlatilag. :) Mondjunk az ilyen kapcsolatok a legritkábbak szerintem, meg van olyan fiús leszbi dolog, amit pl. nem bírnék tolerálni, azért is lett annak vége. Aztán volt lányos barátnőm is. De ez igazából teljesen mindegy nálam.
2019. ápr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akadnak hasonlóságok, például minden párom eddig zöld szemű volt, én pedig oda vagyok a zöld szemért, viszont ez egyáltalán nem volt szándékos. A hajuk is fekete vagy sötétbarna volt inkább, sosem világosabb. Az alkat viszont mindig eltért, azonban a személyiségükben is akadtak hasonlóságok. És én személy szerint szeretem egy párkapcsolatban az ellentéteket, de azért legyenek hasonlóságok is.
2019. ápr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a barátnőmmel testalkatban térünk nagyon el. Ő inkább átlagos, én meglehetősen duci vagyok. A többi kb egyezik, a haj, szemszín, stílus, ilyesmik.
2019. ápr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A párom kb. 5-7 centivel magasabb nálam. A súlyukban van pár kiló eltérés (mindketten 54-55 kiló körül vagyunk), de hasonló. Ő vékony és mindenhol izmos, sportos alkat, én nőiesen puha, kevésbé izmos, kötött. A kinézete csinos, egyben férfias. Akármilyen átlagos ruhát viselünk, ő mindig férfiasabb nálam. Ő nadrágos, én szívesen hordok ruhát és szoknyát. A hajam nekem hosszabb, neki borotvált. A keze vékony és kecses, az enyém kicsi, az ujjaim rövidek.

Hasonlóan nézünk ki a mindennapokban, mindketten sportolunk, de mást és más intenzitással. Alkatra nincs köztük nagy különbség.


Magamnál sokkal vékonyabb vagy sokkal kövérebb (hat-tíz kiló mindkét irányban) párral nem érezném jól magamat, egyszerűen az alkati eltérés miatt. Félném, hogy összetöröm őt/ő engem.

Mivel a párom karja, bokája, dereka nagyon vékony, néha így is eszembe jut.

2019. ápr. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!