Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen srác ként ti mit csinált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen srác ként ti mit csináltatok/mit csinálnátok a helyembe?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a tipikus mai srác, 18 vagyok de sose voltam buliba és nem járkáltam el barátokkal ide-oda, nem is nézek ki 18-nak.. Eléggé más vagyok, ha beszéltem már lánnyal mindenki túlzásnak találta hogy mennyire féltékeny stb lennék, aki elfogadná az meg nem budapesti, kezdek beleunni az egészbe.. Esélyem sincs még csak megölelni se senkit, de vágynék én is ilyesmire, viszont szexkapcsolat meg ilyesmi nem hiszem hogy nálam játszana, mert nekem első sorba szeretet hiányom van gyerek korom óta... Aki ilyen helyzetbe volt és nem talált semmit, ti mit csináltatok? Mit csinálnátok a helyembe, így hogy élőbe még megszólítani sem tudnék senkit? Tudom hogy el kéne felejteni hogy én valaha boldog legyek valakivel, vagy várni, de úgy érzem a semmire várok, és mivel elegem van, ez lenne a leg jobb dolog az életembe, és nem huszonévesen szeretnék barátnőt akin már átment a fél város, így nem tudom hanyagolni a dolgot, viszont így meg csak csalódás ér, semmi más.. A kategória vicces trolljai miatt inkább ha lehet privátba válaszoljatok, mert fél órán belül tele lesz troll válaszokkal, az fix!:D

#magány #kapcsolat #közelség hiány
2019. aug. 26. 17:31
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az aki 180 napja nem maszturbalt es visszajott a magabiztossaga? Hol van az a nagy onbizalom?
2019. aug. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Nem, nem én vagyok. De nekem is elmesélte hogy 1800 napja nem verte ki, büszke vagyok rá :D IDK
2019. aug. 26. 18:18
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Van egy 180 as meg egy 1800as is


Viszont igen jol emlekszem hogy te voltal aki ler..bancozott is mindenkit aki fel merte vallalni hogy szokott szexelni es szereti is csinalni. Te elitelsz mindenkit aki nem kapcsolatban szexel es leugatod ha le meri irni a SZEXUALITAS kategoriaban egy valaszban. Ezt ne akard tagadni emrt mindenhova leirod hogy egy novel voltal megbantad es hogy neked nem kell olyan no aki benne van szexkapcsolatban mert az egy szenny sz.r. Kb ugyanez a szoveg mint a kerdesedben. Itt bezzeg milyen szende szuz aranyos kesves visszahuzodo sracnak allitod be magad aztan kommentekbe elojon a valodi ened es szidsz mindnekit aki mas mint te..

ja es 2 naponta sirsz hogynem talalsz normalis lanyt. Multkor is volt egy kerdesed hogy miert r..banc az osszes tizeneves lany. Be kene fejezni a rinyalast osszeszedni magad egykis onbizalmat magadra pakolni vagy legalabb tettetni amig odamesz egy lanyhoz ismerkedni. A fiatalabb csondesebb lanyok biztos hogy nem kurtak meg a fel varost szoval nyugodtan odamehetsz beszelgetni. Ami a beteges kisajatitas maniadat illeti azt javaslom hogy probalj visszavenni belole mert egy baratno az nem egy haziallat amit megtarthatsz magadnak es toled fugg egesz eleteben hanem egy onallo ember akinek igenis igenye van a szabadsagra. Ami nemazt jelenti hogy elmegy megcsalni hanem hogy ne korlatozd be ha beszel himnemu egyedekkel, engedd elmenni szorakozni es ne kerd szamon mikor mit csinal.. ha nem tudsz bizni a masikban megis mi ertelme a kapcsolatnak. Jo lenne ha osszekapnad magad es nem azzal foglalkoznal hogy nezel ki hany eves vagy meg tarsai hanem kimozdulnal es megprobalnal tenni is azert hogy elerd a vagyaidat amiket leirtal fent. Nem szorakozohelyre kell menni akkor ismerkedni hanem ulj be a konyvtarba egy kavezoba vagy hasonlo helyre ahol siman megfordulnak a csondesebb visszahuzodobb lanyok is es menj oda beszelgetni. Ha itt sirsz ket naponta es irogatod ki ugyanezt a kerdest attol nemleszel elorebb a baratnoszerzesben. Ja es nem a tarskereso oldalakon chatelgetnek mert az olyan lanyok akiket te keresel nemhinnem hogy a tinderen lesznek felregisztralva

2019. aug. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

13-as, nem tudom, nem ismerem az összes trollt, csak 1-2 t de ők igazából jó fejek.

Az hogy elmondom én is a véleményem, hát ez van.. Most ha én úgy látom hogy egy lány aki kiöltözik és kint van a fél hasa segge melle az a szemembe egy kis tiniribi, akkor most mit csináljak ha magatokra ismertek és ez titeket bánt? Nekem is jogom van leirni a véleményem, ha meg valaki megbántódik, most mit csináljak? Olyan lánnyal úgy sem lennék együtt. Én nem beállitani akarom magam valakinek, az igazat írom le, az hogy nekem is megvan a magam véleménye a kis instás szutykokról akik pózolgatnak hogy kilátszódjon a fél seggük, azt szivem joga el is mondani..

2019. aug. 26. 18:34
 15/35 anonim ***** válasza:

‘Jogom van leirni a velemenyem, ha valaki megbantodik mit csinaljak’

Aha... ugy kene megfogalmazni a velemenyed hogy ne legyen banto.

Pl nekem nem jonnek be a hianyosan oltozott instacsajok es nem szeretnek baratnonek ilyen lanyt

Nem olyan stilusban hogy ezek a retek szutyok k..rvak nem is emberek meg senkinek se kell az ilyen aki normalis es mekkora r..banc az osszes lany aki nem kapcsolatban szexel

Azert vane gy kis kulonbseg nem?:)) tekintve hogy nem ismered az adott lanyt megis miert allitod hogy r..banc k..rva es hasonlok? Azert mert valakinek volt szexkapcsolata nem lesz r..banc. Neked nem szimpatikus ez oke. De attol meg teljesen normalis dolog hogy van aki szokott szexelni akkor is ha nem talal jelenleg olyat akivel osszehazasodna. Csak ezt probald mar megerteni hogy nem az az ‘alap’ meg ‘normalis’ ami a te fejedben letezik mint sajat elvaras hanem az csak a te sajat velemenyed gondolkodasod. Az hogy valaki mast kepvisel, mashogy eli az eletet attol nem lesz rosszabb vagy redvas k..rva. Kicsit probald mar meglatni hogy mind masok vagyunk a vilagban es toleransnak kell lennunk mindenkivel aki mast kepvisel mint mi. Elfogadjuk de nem kell egyeterteni vele. Ez a kulcs. Elfogadas. Fogadd el hogy vannak nok akik szoktak szexelni de neked nem kell ilyenekkel ismerkedni csak szuzekkel ha te veluk szeretnel. De senki felett nem itelkezhetsz es nem minosithethetsz masokat azert amilyenek. Te boldogabb leszel tole? Nem. Lejaratod magad. Ha a masik embert elhordod mindennek akkor szerinted meg fog valtozni? Nem. Cserebe annak aki erzekenyebb lelku es fiatal, ad masok visszajelzesere annak komplexusokat okozol vagy felretajekoztatod? Igen.

Szerintem pont neked kene tudni milyen az ha itelkeznek feletted, biztos nem te vagy a legnepszerubb srac az osztalyban. Jo lenne ha tobb intelligencia empatia szorulna beled a jovoben

2019. aug. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Ha engem is elítélnek amikor kedves vagyok akkor mégis miért ne tegyem én is? ne hidd hogy én is mindig ilyen voltam. Én nem leszek elfogadó, mert az én szememba az olyan lányok egyszerűen nem igazi lányok. Ez van. Ahogy nekik én se vagyok igazi fiu csak mert nem bulizok és nem viszek egyéjszakára lányokat. ha engem elítélnek azért mert esélyesen nemet mondanék egy szexkapcsolatra, akkor én is elitélhetek pár csitrtit aki félmeztelen pózol az interneten több ezer ember szeme láttára. Ez van, az álláspontomat tartom..
2019. aug. 26. 18:49
 17/35 anonim ***** válasza:

Szoval ha mas primitiv liba modjara viselkedik veled akkor az feljogosit teged hogy lesullyedj a szintjere es ‘visszavagj’ hasonloan primitiv modon?

Ha valaki beledrug te visszarugsz?

Azert mert teged par nyomorek kreten bantott azert amilyen vagy ezert te is bantassz masokat akik viszont teged nem bantottak csak rajtuk vezeted le a feszultseged? Nem erzed azt hogy neked rosszul esett az ahogy bantak veled es masnak is rosszul esik ha te bantod oket?

Ezert irtam hogy pont neked kene tudni milyen erzes ha leneznek es bantanak azert amilyen vagy es mivel te tudod mennyire szar erzes ezert te nem csinalnad masokkal ugyanezt. Gondolni persze barmit lehet csak ezen az oldalon nagyon sok tini van fent akik benyalnak mindent es magukra vesznek mindent amiket itt egyes felhasznalok irnak vagy tanacsolnak. Ezert kene kulturaltmodon velemenyt formalni es segito valos valaszokat adni egymasnak nem pedig minositgetni degradalni adott esetben mar magaert a kerdesert is. Ha kicsit visszavennel a folyamatos tamado uzemmodbol es elfogadnad sajat magad olyannak amilyen vagy biztos hogy tobb segito vaaszt kapnal es az emberek is mashogy viszonyulnanak hozzad a valo eletben. Mindig lesznek kretenek akik banto megjegyzest tesznek rad vagy arra amit kepviselsz de attol meg nem kell lesullyednji arra a szintre mert akkor te is egy leszel kozuluk es semmivel se jobb ember

2019. aug. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
nem tehetek róla, nekem elegem van. Azt mondják legyek nyitott, valakire ráírok kedvesen semmi rosszat nem mondok, és ilyeneket mondanak hogy inkább lesz ribi mint hogy velem ismerkedjen.. 18 éves vagyok, egész életembe ezt kaptam, nincs a világon senki, soha nem állt mellettem senki, igy mire fel lennék már kedves az emberekkel? Ha segitek lelki szemetesnek mindig jó vagyok, és szivesen segítek, de már kezd rohadtul elegem lenni hogy engem senki se vesz ember számba.. Lennék én az "okosabb" de ezt már nem bírom hogy mindig mindenki engem oltogat én meg tűrjem. 18 évig tűrtem, ennyi volt! Ha lesz aki kedves és elfogad szeret, azt én azzal fogom viszonozni hogy az életemnél is fontosabb lesz és az életem árán is megvédeném. De ameddig mindenki igy viselkedik velem is, addig én nem fogok random emberekkel szimpatizálni.. Mert egyszerűen belefáradtam.
2019. aug. 26. 19:02
 19/35 anonim ***** válasza:

Kezd ott, hogy emberek közé mész, buliba, fesztiválra, kocsmába, sportolni, meccsre, színházba, moziba, valamilyen hobbikörbe akárhova. A szobában ülve, négy fal közé zárva ne várd azt, hogy életed párja egyszer csak becsenget és megkérdezi XY ugyi itt lakik?

Folytasd ott, hogy ne add fel a harcot, felemelt kézzel nem szoktak csatát nyerni. Szerinted Thermopülánál kitartottak volna a spártaiak ha eleve elfutnak a másik irányba? Ott van benned egy spártai harcos ereje a mélyben, vagy egész életedben sajnáltatni akarod magad?

2019. aug. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
19-es bulira fesztiválra stb sose mentem, és nem is az én világom.. És ha választok valakit remélem az övé sem lesz, nekem nem jön be a buli és ivászat meg megőrülés csoportosan, ha lenne valami azt is ketten csinálnám a barátnőmmel.. Nekem nem való az olyan hely, szórakozóhely buli, nekem nem tetszik, egyedül akkor se mennék ha tetszene a dolog... Azért köszi :/
2019. aug. 26. 19:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!