Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen srác ként ti mit csinált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen srác ként ti mit csináltatok/mit csinálnátok a helyembe?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a tipikus mai srác, 18 vagyok de sose voltam buliba és nem járkáltam el barátokkal ide-oda, nem is nézek ki 18-nak.. Eléggé más vagyok, ha beszéltem már lánnyal mindenki túlzásnak találta hogy mennyire féltékeny stb lennék, aki elfogadná az meg nem budapesti, kezdek beleunni az egészbe.. Esélyem sincs még csak megölelni se senkit, de vágynék én is ilyesmire, viszont szexkapcsolat meg ilyesmi nem hiszem hogy nálam játszana, mert nekem első sorba szeretet hiányom van gyerek korom óta... Aki ilyen helyzetbe volt és nem talált semmit, ti mit csináltatok? Mit csinálnátok a helyembe, így hogy élőbe még megszólítani sem tudnék senkit? Tudom hogy el kéne felejteni hogy én valaha boldog legyek valakivel, vagy várni, de úgy érzem a semmire várok, és mivel elegem van, ez lenne a leg jobb dolog az életembe, és nem huszonévesen szeretnék barátnőt akin már átment a fél város, így nem tudom hanyagolni a dolgot, viszont így meg csak csalódás ér, semmi más.. A kategória vicces trolljai miatt inkább ha lehet privátba válaszoljatok, mert fél órán belül tele lesz troll válaszokkal, az fix!:D

#magány #kapcsolat #közelség hiány
2019. aug. 26. 17:31
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

‘nem fogok random emberekkel szimpatizálni‘ ‘mire fel legyek kedves’


Valoszinuleg ezert nem talasz senkit mert ilyen szintu harag es gyulolet van benned szinte az egesz emberiseggel szemben. Es mert annak ellenere hogy azt irtad magadrol hogy visszahuzodobb kedves felenk srac vagy aki csak szeretetre vagyik ahhoz kepest az elobb kiderult hogy se kedves nem vagy mert ‘unod’, se annyira felenk mert lazan ler..bancozol mindenkit aki az utadba kerul:D Azt hiszed ez nem erzodik ki ismerkedesnel? Ha lelkileg rendbetenned magad akar pszichologus segitsegevel (nem, ez nem ciki vagy szegyen) akkor sokkal elobb tudnal parkapcsolatot kialakitani mert jelenleg szamomra ugy tunik ennek a legnagyobb akadalya sajat magad vagy

2019. aug. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Mondjuk tény hogy nincs sok tapasztalatom, akár az is lehet ha az életbe először érezném hogy valakinek tényleg mindennél fontosabb vagyok és úgy igazán szeret engem, talán meg tudnék békélni.. Ha lenne egy aranyos lány aki bizonyít, talán engedékenyebb lennék.. De igy elsőre belegondolva filmek meg hírek alapján nem tudom hogy mennyire lenne jó ötlet akár fiu "barátokat" engedni.. :/ Van tapasztalatom "fiu barátok" terén és hát nem tudom..
2019. aug. 26. 19:12
 23/35 A kérdező kommentje:
21-es, de az vagyok, ha rámir egy lány privátba nehogy azt hidd hogy ilyen vagyok.. De most olyan emberekről beszélünk akik instán pózolgatnak meg ilyenek, az más. Ezt kifejezetten a bunkó emberekre értem, velük tényleg nem szoktam kedves lenni. De ha valaki kedves és szépen beszél velem, azzal én is, lásd most is tudunk beszélgetni, ameddig nem sért meg valaki én mindig kedves vagyok és tűröm a bántást is, de egy idő után elegem is tud lenni.. Rosszul fogalmaztam akkor, bocsi, ideges vagyok.
2019. aug. 26. 19:13
 24/35 anonim ***** válasza:

Hát beszélgess nőkkel meg minden.

Meg is kérdezte abban az éjjeliben a Kánya Kata a telefonálót:-Miről szokott beszélgetni a nökkel?-Meg szoktam kérdezni mi a kedvenc színe meg minden.Az fix.Meg minden.

2019. aug. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Kicsit le kene nyugodnod es elengedni ezt a sok feszultseget es aggodalmat. Az elet es a parkapcsolatok is kiszamithatatlanok es sokszor nem ugy sul el minden ahogy vartuk. Lehet hogy elofordul majd hogy megcsalnak megbantanak de ilyen az elet. Nem tudsz ugy belemenni egy kapcsolatba hogy tudod pontosan mi fog tortenni es ez a szep benne. Megnyilsz a masiknak, a kezebe adod a szived es remeled hogy nem tori ossze. A riziko mindig ott lesz. Mimdig benne van a pakliban hogy esetleg megbantanak es osszetorsz. Ilyen az elet. Ilyen a szerelem. Ha szeretsz valakit vallalod ezeket a kockazatokat. Ahogy azt is vallalnod kell hogy beszelget fiukkal,lesznek fiu ismerosei esetleg elmegy egy tarsasaggal programra ahol fiuk is lesznek. De mindezt vallalni kell es ha a masik is szeret es tisztel nem fog megcsalni. Tulsagosan sokat parazol ezeken a dolgokon, mar elore attol felsz hogy mi lesz ha.. de nem lehet felkeszulni es megelozni minden csalodast. Nem tudsz teljes szivbol szeretni valakit ha kozben felsz es nem akarod teljesen atadni magad az erzesnek nehogy tul nagyot koppanj.

Es mellesleg nem filmekbol es egyeb kitalalt dolgokbol kell informalodni, egyebkent is minden ember mas. Szoval meg a tapasztalataid se fogjak tudni megmondani hogy bizony az adott lany meg fog csakni vagy sem. Mert a valasz a parodban van amit te nem tudhatsz

2019. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Persze hogy parázok, nekem az életem értelme lenne egy lány, ha megcsalnának ugyan ugy elmenne az élettől a kedvem mint ahogy most is.. Nem tudom miért olyan nagy kérés a világba egy lány aki elfogad és szívből hűségesen szeret.. :(
2019. aug. 26. 19:23
 27/35 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy keres, pl en is annak ellenere hogy jol kiosztottal hogy volt mar alkalmi kapcsolatom, ha van parom akkor kizart hogy megcsaljam. Ugyanigy eleg sok no nem csalna meg a parjat szoval ha megismered a szemelyiseget az adott lanynak akkor lehet ra kovetkeztetni hogy milyen a gondolkodasa ilyen teren. De mint mondtam nem tudsz biztosra menni es orok eletedre nem felhetsz hogy hatha megcsal. Sot ha nagyon bekorlatozod es kisajatitod feltekenykedsz es tarsai akkor sokan ebbol ugy probalnak kitorni hogy felremennek mert nem birjak az ilyen szintu bezartsagot. Szoval ezert is mondom hogy vigyazz ezzel a kisajatitos fetiseddel mert egy normalis ember nem tudja hosszu tavon elviselni ha allandoan szamonkerik ellenorzik bizalmatlankodnak vele szemben
2019. aug. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Hát, nekem ez elég nehéz, meg az ismerkedés is :/ Csak van aki elfogadna igy..
2019. aug. 26. 19:38
 29/35 anonim ***** válasza:
megint itt a féltékeny gyerek, neked nagyobb gondod is van, mintsem, hogy nincs nőd
2019. aug. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Kérdező, azon még nem gondoljad el, hogy lehet hogy benned van a hiba és nem az összes lányban?
2019. aug. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!