Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen srác ként ti mit csinált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen srác ként ti mit csináltatok/mit csinálnátok a helyembe?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a tipikus mai srác, 18 vagyok de sose voltam buliba és nem járkáltam el barátokkal ide-oda, nem is nézek ki 18-nak.. Eléggé más vagyok, ha beszéltem már lánnyal mindenki túlzásnak találta hogy mennyire féltékeny stb lennék, aki elfogadná az meg nem budapesti, kezdek beleunni az egészbe.. Esélyem sincs még csak megölelni se senkit, de vágynék én is ilyesmire, viszont szexkapcsolat meg ilyesmi nem hiszem hogy nálam játszana, mert nekem első sorba szeretet hiányom van gyerek korom óta... Aki ilyen helyzetbe volt és nem talált semmit, ti mit csináltatok? Mit csinálnátok a helyembe, így hogy élőbe még megszólítani sem tudnék senkit? Tudom hogy el kéne felejteni hogy én valaha boldog legyek valakivel, vagy várni, de úgy érzem a semmire várok, és mivel elegem van, ez lenne a leg jobb dolog az életembe, és nem huszonévesen szeretnék barátnőt akin már átment a fél város, így nem tudom hanyagolni a dolgot, viszont így meg csak csalódás ér, semmi más.. A kategória vicces trolljai miatt inkább ha lehet privátba válaszoljatok, mert fél órán belül tele lesz troll válaszokkal, az fix!:D

#magány #kapcsolat #közelség hiány
2019. aug. 26. 17:31
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Szerintem nem. Sok ember szerint rossz lett ez a világ, és szerintem is. persze én se vagyok tökéletes, de szerintem nem gond ha arra vágyok hogy hűségbe szeressen egy lány. Az pedig személyes vélemény hogy elítélem azokat akik félmeztelenül pózolnak. nektek se tetszek én, nekem pedig ők nem. Elítélek valakiket, közbe ti is engem :D Akkor miről beszélünk..

Én azt akarom hogy önmagamért szeressenek, ne azért mert megváltozok

2019. aug. 26. 20:06
 32/35 anonim ***** válasza:

Hogy azért szeressenek amilyen vagy, már megkaptad a választ. Érdemes lenne ezen az úton tovább menned.

Kitarthatsz az élveid melletted de akkor vállald a következményeit is

2019. aug. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:

Üdv, így lányként foglalkozva a témával, igazából tényleg annyi kell hogy szimplán oda menj beszélgetni, kicsit úgy tenni mintha érdekelne a dolgaik a lányoknak.


Hasonló hozzá állású ismerősöm volt már mint te, azt érte el hogy elkezdtek félni tőle a csajok. Miért?

Mert nem jársz sehova, nem beszél kb. senkinvel, azt akarod mindenhogy fogadjanak el, tehát valószínűleg teljesen ráakaszkodnál és ettől tartana az ember, főleg hogy biztos lenne benne olyan ami neked nem tetszene később benne, de téged fogadjon el teljesen.


Ha változtatni akar az ember, maszk ide vagy oda picit magunkra kell eröltetni egy csöppet a változást, hogy elérjünk valamit amit szeretnénk. Ha ezen nem gondolkodsz, onnantól nincs értelme a kérdésednek, hisz csak a legegyszerűbb választásra számítasz.


Nem mindenkinek jön az össze, hogy csak az ölébe hullanak a lehetőségek, valamit magunknak kell megteremteni akármilyen szar is volt régebben is :/

2019. aug. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
utolsó az van hogy én önmagam akarok maradni. persze ha van 1-2 apró dolog akkor változhatok, de én azt akarom hogy magamért szeressen valaki. Aki hozzám hasonló visszahúzódó stb, nem pedig az olyan félős kis tömeglányok akikről te is beszélsz. ha egy lány félig azt a sorsot kapta amit én és nem szereti senki egyedül van, akkor ő megértene engem és nem félne tőlem :) márpedig én nem leszek az a bulizgatós szórakozóhelyre járós srác, aki minden lány álma. Csak egyé akarok az lenni :)
2019. aug. 28. 18:31
 35/35 anonim válasza:

Ezt én értem. De beszélgetés nélkül, ezekre a lányokra sem fogsz rátalálni, akikről te írsz :/..


Nem fogják ők se tudni hogy hasonlóan álltok a dolgokhoz, ha csak két idegen áll egymás mellett egy random helyen, jelen esetben te írtad hogy nem mozdulsz ki sok fele, így nem hinném hogy ez a verzió is létezne.

Hasonló lányokra jellemzőbb a kimozdulás mert hát próbálnak változtatni hogy találjanak maguknak egy hasonló gondolkodású párt és páran tudják hogy otthon ülve nem fogják megtalálni. Érdemes azért néha ki-ki tekinteni. Nem feltétlen szórakozó helyre.

2019. aug. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!