Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet élvezni a szexet nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet élvezni a szexet nagyon kövér nővel?

Figyelt kérdés
Betegség miatt nagyon durván meghíztam szülés után, a páromnak már fel sem áll rám, pedig én nagyon kívánnám...
2019. aug. 26. 22:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Vannak akik élvezik duci nőkkel is igen.
2019. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Persze, hogy lehet. Ismerek párokat. Az már más kérdés, hogy a férjednek nincs erekciója.
2019. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Igen...nagyon is.

Tapasztalatból mondhatom.

2019. aug. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Milyen betegség miatt híztál meg?
2019. aug. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%
Én nem tzudnám élvezni. Egyébként nem betegség miatt híztál meg. Azért vagy beteg, mert kövér vagy.
2019. aug. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
5. Te meg akkora bunkó vagy, hogy az már fáj!
2019. aug. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%

Igen lehet, vannak akik a teltebb nőket kedvelik.

Ha viszont úgy érzed jelentős a súlyfelesleged akkor azt ne csak a szex miatt add le, hanem a saját egészséged miatt is!

2019. aug. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Sokkal jobb az akusztikájuk, mint egy soványnak.
2019. aug. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

Figyelj, igazabol van akinek a molettebb nok jonnek be. De ha a parodnak lathatoan nem tetszik az uj alakod es vele szeretned megoldani a szexet akkor viszont meg kene probalnileadni a sulyfelesleget. Az egeszseged is ezt kivanja. Foleg az utobbi miatt lenne erdemes raallni. Tudom hogy nehez es mondok meg jobbat szerintem sejtem mi lehet a betegseg. Lehet tevedek de nem inzulinrezisztencia vagy pcos? Csak mert letezik a terhessegi cukor kifejezes is pont mert van akinek felboritmindent ez az idoszak. Nekem is hormonalis es anyagcserezavarom vanamiatt hiztam 20 kilot de en olyan szinten depresszios is lettememiatt es utaltam a testem hogy el nem hiszed.. de van kiut belole! Igen nehez lesz de muszaj kulonben meg tobb betegseget fogsz osszegyujteni pont a tulsuly miatt. Ordogi korforgas. Es ott a gyereked is aki melle kell az energia a porges, mutass neki is peldat a kitartasoddal es motivaltsagoddal az eletmodvaltasban. Ha hasonlo a problemad es kell segitseg nyugodtan irj provatot, en 15 kilot mar leadtam az elmult 5honapban. Az elejen azt hittem hogy a betegseg miatt eselyem sincs a regi alakomra de ez butasag. Valamivel nehezebb lesz mint egy egeszseges embernek de ha teljes boldog es legfokepp egeszseges eletet akarsz akkor bele kell vagni! En drukkolok

Szerintem ha a ferjed is latja hogy raalltal es kitarto vagy biztos tamogatni fog es nem mond le rolad szexualisan mert latja hogy teszel azert hogy valtozz. Nem szabad beletorodni semmibe. Tenni kell es kuzdeni💪🏼

2019. aug. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Az 5-ösnek igaza van!Saját tapasztalat.
2019. aug. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!