Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet élvezni a szexet nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet élvezni a szexet nagyon kövér nővel?

Figyelt kérdés
Betegség miatt nagyon durván meghíztam szülés után, a páromnak már fel sem áll rám, pedig én nagyon kívánnám...
2019. aug. 26. 22:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%
Igen. Lehet.
2019. aug. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, mennyi ideje szültél ?

Endokrinológusnál voltál ,hormon vizsgálaton?

2019. aug. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Pm alulműködés, inzulinrezisztencia. Voltam orvosnál, de sajna a gyógyszer nem vált be, kihullott tőle a hajam, és még 2 hónap, mire újra eljutok hozzá... Fél éves a babám.
2019. aug. 27. 09:50
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Imádom, hogy minden dagadék betegséggel takarózik. Szánalmas... inkább hagyd abba a zabálást és vonszold el a segged mozogni, kérj segítséget személyi edzőtől. Nem csodálom, hogy fel sem áll a zsírpárnáidra. Majd keres egy igényesebb nőt. :)
2019. aug. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%
Fél éve szültél, nyugodj meg. Egy ekkora baba mellett nem tudsz még igazán magadra koncentrálni. Majd eljön az ideje annak is. Most elsősorban arra figyelj, hogy egészségesen táplálkozz, igyál sokat ( főleg akkor, ha szoptatsz), próbálj meg nem eltunyulni. Ha minden nap csak fél órát baba- mama tornáztok, már az is segít, a gyerek is imádni fogja. Ettől nem jön a drasztikus fogyás, nekem bő másfél év alatt sikerült így ledobni kb 20 kilót. Előnye viszont az, hogy nem jön vissza, és ez egy egészséges fogyás, nem önkínzás. Gyerek mellett ennyi fér bele, tudom milyen sz*r érzés, én is rengeteget bőgtem miatta.
2019. aug. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%
Szénhidrátcsökkentett cuccok,meg a cukrot azt hanyagold.Amúgy ezek a betegségek csak akkor vannak ha már meghíztál.
2019. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen
2019. aug. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!