Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez a társadalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a társadalmi megítélés?

Figyelt kérdés

Miért van,hogy a lábfétist betegségnek,aberrációnak tartják a nők,de a BDSM-et,amiben van hajtépés,pofozás,leköpés,alázás az teljesen elfogadott,jó is alkalmazni az Ő véleményük szerint.


Én lábfétises fiú vagyok,és semmi önbizalmam nincs szexualítás terén,annyiszor hallok erről a fétisről itt rosszat.



2019. aug. 29. 13:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%

Mert nem szaglásszuk a másik lábát, nem normális.

Egy nő hajába beletúrni vagy beleszagolni, teljesen oké!

2019. aug. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
énis lábfétises vagyok és rengeteg partnert találtam már rá. Az a baj hogy a férfiak nem tudják hogyan kezeljék a lábfétist csak nekiesnek a lábnak és vadul nyalogatni akarják, pedig ott is van előjáték, például tanulj meg talpat masszírozni stb.
2019. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Már régóta írogatsz!!Úgy látom sikertelenül:
2019. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#1 Itt nem beletúrásról volt szó.Rengeteg nő arra izgul,hogy tépjék,huzzák a haját,ezt mornálisnak tartják.Én meg ezt nem gondolom normálisnak.Szerintem ez kettős mérce.
2019. aug. 29. 13:35
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
A nők a szexben szeretik ezt. Ha téged nem zavar... a dominancia jele.. de amikor valaki a lábukat akarjak csókolgatni, azt gusztustalannak találják... mi köze a lábaknak a szexhez? Semmi!
2019. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Veled nem vesuekszem,mert nem fogod fel.A hajtépés meg pofozás,és más egyéb nem dominancia jele.


A dominanci az az,hogy figyel a partnerre,óvatos...ettől lesz férfi az ágyban.


Van köze,sőt akár a tarkónak is lehet.Mindkettő tele van idegvégződésekkel.Csak te is borzasztó szűklátókörű vagy,amit te normálisnak tartasz,csak az lehet normális.

2019. aug. 29. 13:43
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

En bdsm kedvelo lany vagyok de nekem ugyanugy teljesen normalis kategoria a labfetis vagy barmilyen mas fetis. Termeszetesen ami nem megy torvenyi kereteken tul ill nekem mar nagyon a hatarokat surolja az is ha valami verzessel jar vagy durva testresz-deformacioval, maradando hegekkel stb. Na az mar a normalitas keretein kivul kezd lenni az en megitelesem szerint. Minden mas bar nekem nem jon be nem itelem el es nem tartom betegesnek.

23L

2019. aug. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Látszik hogy te csak a lábakat látod a nőkben, nem a nőt magát.

A domináns tudod mi? Amikor te uralod a nő testét, határozottan, és tudod hogy meddig mehetsz el nála, egy - egy keményebb aktusnál is!!

2019. aug. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem is van lábfétisem,de amiket a 84% összehord.xDDD Valami bolond...vagy nem is tudom.xDDD


Rohadtul nem lábat lát benne senki,nekem a legfontosabb h a partner megkapja amit akar.Te jó Isten,minek regisztráltam vissza.😂👏

2019. aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%
Jó lesz ha már kezdődik az iskola...
2019. aug. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!