Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim nem akar análisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem akar análisan (nekem) semmit sem pedig a volt barátommal imádtam. Hogyan vegyem rá?

Figyelt kérdés
2019. aug. 30. 08:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja, sehogy. F.
2019. aug. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Ha taszítja akkor hagyd .ne erőltesd. Max azt tudod tenni ,hogyegy anál dugót be teszel a popsidba
2019. aug. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Hát ez általában fordítva szokott lenni, nekem a csajom nem engedi pedig az elején belement és élvezte is.. De a lényeg hogy ha nem akarja ne erőltesd.
2019. aug. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Létezik ilyen??

Nekem kicsit hihetetlen mivel olyan nőm se volt aki egyáltalán engedett bolna valamit is popsival!

2019. aug. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Mondd neki, hogy dugj seggbe.🤷‍♂️
2019. aug. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Én pasiként nem vágyom análra, hiába kérne rá barátnőm, nem igazán tudnám megtenni, szóval hagyd, ne erőltesd, ő ilyen.
2019. aug. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Sehogy, nem kell erőltetni. Létezik én is ilyen vagyok. N
2019. aug. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
idővel úgy is belemegy és kipróbálja veled, csak kis bátorítás és beszélgetés kell, ahol felvázolod neki, hogy te neked ez jó és kívánod is és legalább próbáljátok meg
2019. aug. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

Amikor raulsz a popsidba ted a farkat , ne a puncidba.

Engem sem vonz az anal szex bocsi, simi az oké de nem teszek be oda semmit, szerintem undorító.

Bármit csak azt ne.

2019. aug. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Ne kerdezd csak rakd át majd rájön milyen jó is az!

Bár nekem lenne ilyen hogy ő kívánja es nem kell könyörögnöm érte!

2019. aug. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!