Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van valakinek pozitív tapaszta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek pozitív tapasztalata Budapesti “rosszlányokról”?

Figyelt kérdés
Gondolkodom hogy meglátogassak egyet, olvasgatom az értékeléseket is, de a legtöbbjük nem is engedi a dolgot. Azért akarok amugy menni, mert izgat, hogy pénzért legyenek velem, kvázi kibéreljem őket magamnak. Negatív kommenteket nem kérek, csak a kérdésre válaszokat.
2019. szept. 4. 08:06
 1/6 StevenUp ***** válasza:
55%

Pozitívum : nem vagyok rájuk szorulva és messziről elkerülnek


Amugy olyanok mint a többi kva: van fejük, végtagjaik, a többsége tudja hogy mit mondjon a luzereknek hogy még több pénzt kisajtoljon belőlük és abból élnek hogy puncival születettek amibe több tucatnyi ember mártotta már meg a p**ét :D

2019. szept. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pestivel még nem csináltam, de ami igaz nagyjából az összesre az az hogy iszonyat sokat kérnek a sokszor átlagos tapasztalatért.


Ha mindenképp közülük szeretnél válogatni akkor csak azt írd fel a listádra aki engedélyezte az oldalán az értékeléseket! Olvass el minél többet és győződj meg arról hogy ő lesz-e a legmegfelelőbb arra amit át szeretnél élni.


Én szüzesség elvételre mentem el egy vidéki transzihoz, és kb ebben ki is merül a személyes ismeretem a "rosszlányokkal", de az az egy alkalom valami isteni volt. Van két olyan haverom is akik heti szinten mennek el hozzájuk de iszonyat sok pénzt ott is hagynak és arra panaszkodnak hogy az első egy pár alkalom után már nem igazán tudnak újat mutatni és unalmassá válik a dolog, plusz ugye ott van a kiszabott időkorlát is.


Én azt javaslom hogy inkább szerezz magadnak barátnőt. Sokkal olcsóbbak hosszútávon, van időd megismerni őket, és sokkal élvezetesebb a szex is olyannal akit szeretsz. Nem éri meg k.vázni, a pillanatnyi öröm nem éri meg azt a rengeteg sok pénzt és becsapod saját magad azzal hogy ha nő kell akkor majd egyeztetek XY-al, közben pedig teljesen tönkre teszed saját magad és a jövődet is.


Tudod ez olyan mint a drog. Először repülsz, másodjára úszol, harmadjára pedig már süllyedsz.

2019. szept. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Pancsereknek jók, akik esetleg nem tudnak nőt szerezni maguknak, vagy még 35 évesen is szűz:D
2019. szept. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi az a dolog, amit a legtöbbjük nem enged? Vagy az értékelésekre gondolsz? Oda nem is érdemes menni, aki nem engedi. Marad amúgy is sok lány, tudsz válogatni bőven.
2019. szept. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi az a "dolog" amit nem engednek? A szexet mindegyik, az extrákat meg megegyezés szerinti felárért.

Ha óvszer nélküli szexre gondolsz azt tényleg nem engedik, amelyik meg igen ahhoz meg te ne akarj menni, mert az másnak is engedi és mindent bevállal.

2019. szept. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értékelésre gondoltam hogy nem engedik
2019. szept. 4. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!