Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igazat mondhat a barátnőm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazat mondhat a barátnőm, vagy csak vetít?

Figyelt kérdés

Elmeséltem a barátnőmnek, hogy a párommal kipróbáltuk a popsiszexet és a részemről nem volt valami hú de nagy élmény.

Szerinte elsőre ez teljesen normális, viszont ha nem volt kifejezetten rossz érzés, akkor ne adjam fel, mert ez is hasonló mint a normál szex. Szerinte idővel megtanulom teljesen ellazítani magam és én is élvezni fogom. Jóval tapasztaltabb és bátrabb a szexben mint én, általában minden bejön amit mond, ebben sem kételkedem, de mégis picit hihetetlen, főleg mert azt is mondta, hogy intenzívebb orgazmusa szokott lenni amikor popsiba csinálják.

Ráadás a pasija is teljesen odáig van az anális szexért, így tulajdonképpen kettőt üt egy csapásra:)


A női válaszolóktól azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek tényleg lehet így orgazmusa? És valóban intenzívebb lehet ha a fiú a popsit dugja közben ő pedig a csiklóját izgatja? Én ezt nem igazán tudom elhinni..


A férfiaktól főleg arra lennék kíváncsi, hogy fontosnak tartjátok-e ha a barátnőtök nem csak engedi, hanem szereti is a popószexet? Esetleg akik gyakrabban csinálják, azoktól kérdezem, hogy a barátnőtöknek szokott orgazmusa lenni így?



2019. szept. 4. 10:27
1 2
 11/14 orton ***** válasza:
60%

Abszolút egyetértek. Egyébként lehet szavakkal is, pl ha sextingeltek akkor simán vezesd fel, hogy análoznál vele...ha meg bármire is azt írja "fúj".."csitt ez az én fantáziám", és ezt mind imádja.


De vannak nagyon nyomorék férfiak, ezek a "jaj drágám...ha szabad kérdeznem...mert olyan szép vagy...úgy hogy nem is tudom...ő nagysága valaha...ááá biztos nem gondolt....anál szexelnék veled!! te biztos nem akarod, hagyjuk is ajjj most szakítani fogsz velem"


Tudom mert én is ilyen nyomorék voltam 25 éves koromig. :D Ezt a stílust merőben el kell felejteni, mert szahara lesz a barátnőd puncijából,már ha összekaparsz egyet és senki se fog férfiként tekinteni rád, sehol.

2019. szept. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
Az én barátnőm csahol, liheg, jajjgat és remeg amikor kutyába dugunk.. Ez nagyon szexi. Egy kis vibrivel szoktam előre nyúlni a csiklójához és gyorsan van orgazmusa.
2019. szept. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

Szia Kérdező!

Mi a helyzet veletek azóta..?

Mit szólsz a 2019.szept.4. 11:05-ös hozzászóláshoz..

2021. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
..?
2021. aug. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!