Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy párkapcsolatban mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban mennyire normális a meztelenkedés (szexen kívül)? Ti sokat pucérkodtok?

Figyelt kérdés
2019. szept. 8. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk teljesen megszokott.
2019. szept. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Én szemérmes vagyok eléggé. Én talán nem meztelenkednék csak úgy a lakásban, egymagamban sem teszem, úgy is zavar valamiért. Az nem zavar, ha a párom meztelen egy teljesen random helyzetben csak úgy.


F

2019. szept. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, én szeretem, ha sokat pucérkodnak előttem.
2019. szept. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális, de attól függ. Ha valaki nem meztelenül aludt, lófrált a lakásban előtte egyedül, az egy párkapcsolatban sem fog hirtelen így tenni. Attól még zuhanyzás közben senki nem kapja a kezeit maga elé, ha közben bemegy a párja.
2019. szept. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én állandóan meztelenül vagyok a lakásban ha tehetem. Mostanában barátnőm is rászokott
2019. szept. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor itthon vagyunk elegge sokszor vagyunk meztelenek
2019. szept. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tavasztól őszig gyakran vagyok otthon meztelenül. Hazaérve meghallom, utána, ha nem megyek sehova nem öltözök fel.

Mível csupaszon alszom reggel is így maradok, amíg nem megyek el otthonról. Ha nem megyek sehova, egész nap pucér maradok.

2020. nov. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit szégyelni magamon egymás előtt sem, a strandon sem. Tinitestű csini kis nejem tudja mutogatni magát okosan-szexi kis cuccokban, nagy örömömre! Itthon a gyerekek előtt is simán meztelen, lassan kerül rá a ruha, de pl.nem tévézik a 15- éves fiam előtt csupin. Igaz ott sürög ő előtte is csupasz lábaközével popsijával, cicijeivel, és teste illatával reggelente.Kérésemre teljesen csupasz mindene ott lent, nadrágokon, fürdőruhán átlátszik cukin. Nézett is pendülő lányom amikor ő meg szőrösödni kezdett. Meg kellett magyarázni.Ha ketten vagyunk a házban, vagy elmegyünk valahova idegen helyre full csupik vagyunk! Nagyon izgató! Van is eredménye:DD Nejem itthon ha nem is csupasz, semmi mást csak a pólóit viseli, egészen a kapuig, a kertbe is kimegy így! Naés? Ha jön valaki, pici bugyi alà és kész. Aztán ki mit lát meg a testéből az annak a dolga. Én elég szikár vagyok, de nem vézna, ápolt, mit szégyeljek a nejem előtt? Ő neki előttem, más előtt van mit megmutatnia és a villogó férfitekintetekből van is sikere kint is + itthon is a pólókban vagy bazi rövid otthonkáiban a betérők előtt. Ha összejövünk társasozni sütögetni vagy egyéb, ott sem kíméli az asszonyok idegeit. Ja és szex csak világosban, mindent látni akarunk!
jún. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!