Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem jó a szex a párommal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem jó a szex a párommal?

Figyelt kérdés
2,5 éve vagyok együtt a párommal. Párszor már mondtam neki, hogy nekem nem jó a szex, ahogy nyal stb. Utána próbálta,hogy jobb legyen, de hamar feladta. És aztán folytatódott minden ugyanúgy, mint előtte. Gyors nyalás, amiből nekem semmi nem jó és ennyi. Nem is foglalkozik vele, hogy én nekem jó-e vagy mi van. Múltkor a fejéhez vágtam hogy minek szexelünk úgysem jó. És erre megsértődött. Pedig előtte 2x is jeleztem, hogy én nekem nem jó úgy, ahogy van... ez miatt már totál el is ment a kedvem a vele való szexeléstől. De persze én egy héten azért elégítsem ki kézzel vagy 2x, én meg semmit nem kapok. Meg a fejemhez vágja, hogy én velem nem lehet semmit sem kezdeni, mert érzéketlen vagyok ilyenek..pedig nem vagyok az
2019. szept. 9. 22:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Ha semmiből nem ért...akkor minek erőltetni? Pazarlod az idődet és az energiáidat. Keress mast...vagy mond meg neki hogy szakitani fogsz ha tovabbra sem valtozik semmi.
2019. szept. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
a pasik képtelenek jól nyalni.
2019. szept. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
A pénze miat vagy vele?
2019. szept. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%
Kedves kettes. Azért vannak kivételek :D
2019. szept. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
1# vagyok és egyetertek a 2#-el
2019. szept. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

Sokszor a nőknek kell rávezetni az adott pasit, hogyan nyalja, hogy neki milyen módon esik jó, de látom sokan a szájukat is akkor nyitjàk ki amikor beszélnek,esznek,isznak,ásítanak, meg szopnak.

De azt nem kommunikàlják le hogyan lenne jó ha kapnák a nyalást.

2019. szept. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Tudod vannak olyan férfiak akik sértésnek vesznek mindent ha ezert azért szólsz...higy változtatni kellene.
2019. szept. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%

Te vagy a hibás ha olyannal kezdesz, aki nem partner a beszélgetésben.

Sokaknak csak a szája sîr. Nem tud rendesen nyalni.

Ha látom rajta hogy kommunikációr alkalmatlan, nem állok le vele.

2019. szept. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%

Nem vagyok annyira profi, legyen az hogy először te irámyítot például szexnél is te vagy fent, te adod az ütemet stb..

Ha jól ki nyal, közben mond neki hogyan is lenne jó, másképp nem jön rá ezek szerint, ha jó minden akkor te is elégítsd ki, amíg nem jó és fel adja ne tedd, engem ez biztos hogy motiválna hogy jól csináljam és ne is adjam fel, ha te elégíted ki először nem lesz annyira nagy motivációja de ha ez fordítva van akkor egy idő után bele jön, ahogy ő csinálja te is csináld úgy, mond meg neki hogy nem meg sértődni kell ha nem javítani a helyzeten, ezt egy mihaszna taknyos 21F mondja.

2019. szept. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%
Nos, akkor most döntsd el, hogy így akarsz-e lehúzni újabb 2.5 évet, vagy még többet. S tudni fogod a választ - a "párod" nem fog változni, ha ennyire képtelen alkalmazkodni.
2019. szept. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!