Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti csináltatok valami szexit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti csináltatok valami szexit több napos osztálykirándulás alatt? Ha igen mi és hogyan történt?

Figyelt kérdés
Engem 17 évesen megujjazott az egyik fiú “barátom” a szobában ahol rajtunk kívül mindenki aludt.. Annyira izgatott és meg mindig izgat a dolog, hogy még most is sokszor gondolok rá maszti közben... 24/L

2019. szept. 16. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Persze, otthon hagytam a pénzem felét, az elég szexi volt.
2019. szept. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

kérdező az vicces mert 17 évesen megujjaztam egy osztálytársamat egy szobában ahol mindenki aludt rajtunk kivul


most 25F vagyok

2019. szept. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Igen, utolsó osztálykiránduláson megvolt az egyik osztálytársam.

Életem első szexe, ami nem kapcsolatban történt... hát nem az utolsó volt. :) 21/F

2019. szept. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
06:23 hol történt? 😂
2019. szept. 17. 17:44
 5/5 anonim ***** válasza:
95%
Egerben :D vicces lenne ha te lennél az :D de nem gondolnám a csajról hogy fennt van gyakorin
2019. szept. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!