Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejöttem egy lánnyal mind...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy lánnyal mind a ketten komolyan gondoljuk, viszont mind a ketten submisssive-ek vagyunk és AD/DL. Felnőtt baba pelenka kedvelők. Mit csináljunk, mind a ketten törődésre vágyunk de egyikünk sem akar a daddy/apuka figura lenni? 26f

Figyelt kérdés
2019. szept. 16. 23:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
# 10 Kár érted, kiváló ügynök voltál! 1 perces néma csendet kérek, elhunyt bajtársunk emlékére.
2019. szept. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
#11 Már ma láttalak egy másik kérdésnél ;)
2019. szept. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
43%

Most rákerestem erre a dologra, és egy kérdés merült fel bennem :


Mi a f-szt csináltok ti? És azon kivül hogy férfiként ilyen abberált sz-r vagy, mit akarsz te egy apafigurától ebben a helyzetben? Még buza is vagy??? Mi van már veletek. Nem hiszem el hogy ilyen létezik...

2019. szept. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
# 12 Kérlek, mutass több tiszteletet! Most épp rád emlékezünk! Az biztos nem én voltam, hanem egy rántott hús! :)
2019. szept. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Már jobban vagyok, bár elég nagyot estem :D Egyébként de-de te voltál. Egy másik hasonlóan építő jellegű kérdésnél, asszem valami ilyesmi, hogy "Tetszik-e ha egy srác kanos" xD
2019. szept. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
81%
# 13 Hallod....Úgy kezdte, hogy ,,Összejöttem egy lánnyal" Már miért lenne homokos? Vannak emberek akiket fura dolgok izgatnak. Hát istenem...Kutyának nem ártanak vele, had csinálják, ha őket boldoggá teszi ez a pelenkás dolog. Még mindig jobb, mint akik csak úgy megerőszakolnak csajokat. Csak úgy hobbiból...
2019. szept. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
55%
# 15 Csak nem te írtad azt a rímes választ? :D Rímes, de nem rémes, sokkal inkább fenséges! :D
2019. szept. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
#Én voltam xD Attól a kérdéstől valahogy megszállt az ihlet. Ettől meg mondjuk csak a kétségbeesés, de az már mind1 :D
2019. szept. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnos vannak olyan helyzetek, amik nem megoldhatóak a megadott paraméterekkel. Nem tudsz lefesteni tíz négyzetméter falat 1 deci festékkel, mert sajna egyszerűen ez nem így megy. Vagy festéket kell venni, vagy le kell mondani a festésről.

Ha mindketten AB/DL vagytok, akkor van egy fal meg egy deci festék. Vagy be kell vonnotok egy közös care takert (esetleg kinek-kinek egyet), vagy el kell engednetek a szexualitásotok ezen részét, oszt meglátjuk mi lesz.

2019. szept. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
A probléma ezzel az, hogy z nem a szexualitásunkrésze főként egy életvtel, éltstíus. Nem szexuális kelékek ezek, mi így érezzük jól magunkat, ha kicsiként vagyunk itthon.
2019. szept. 17. 00:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!