Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok? Nem szeretném ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Nem szeretném ha az arcomra élvezne?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan két éve vagyunk együtt.

Eljutottunk arra a szintre, hogy tegnap megkérdezte vagy lenyelem, vagy az arcomra... És mi a fászüm na...nem mentem bele.

Ne haragudjanak azok, akiknél ez így meg van. De nekem ez nem megy, én ezt nem élvezném, nem is tartom az én rendemben normálisnak, sőt iszonyodom tőle.

Legutoljára, orálisan elégítettem ki amit nem is kaptam vissza, ráadásul nála voltam így a hajnali órákban szájat sem tudtam mosni, másnapra hatalmas aftám lett.

A bőrömmel ugyan így, le sem tudom rendesen tisztítani amíg ott vagyok, csak reggel...Alapból szinte mindentől ekcémás leszek.

Az ondó pedig eléggé lugas egy folyadék.

Ti mit tennétek a helyemben? Ki hogy van ezzel?



2019. szept. 17. 06:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretnéd akkor közöld vele. Főleg ha allergiás vagy. Az ezt a nagyon fájdalmas tud lenni, az ekcémáról már nem is beszélve.
2019. szept. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
*az ezt= afta
2019. szept. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu a kérdés, de ha tán mégsem, akkor úgykell neked. A barátod egy tahó gyökér, csak te tudsz ezen változtatni, senki más. Rúgd ki a faszba, és nem érdemel több szót az egész...
2019. szept. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezi, akkor válaszolsz, hogy kösz nem. Van akinek természetes, más meg nem kedveli ez van - a szex arról szól amit mindkét fél egyformán kedvel és szeretne, nem arról amit az egyik kikövetel. Találtok még ezernyi olyan dolgot a szexben ami mindkettőtöknek örömet okoz.
2019. szept. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
40%
A lányok szeretik az ilyen tahókat. Ez izgatja fel őket.
2019. szept. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
0%

Hogy micsoda?


Az ondó a legjobb dolog, amit a bőrödre kenhetsz, vannak ondó tartalmú hidratáló krémek, persze baromi drágán. Biztos, hogy nem attól lett aftád, és nagyon jót tesz a bőrödnek.


Olvass utána nyugodtan, Google: bőrápolás sperma


Azt sem értem, hogy miért ódzkodsz ettől, szerintem simán belefér egy kapcsolatban, hogy néha az arcodon/szádban menjen el a barátod, nem egy akkor dolog, ha ez őt izgatja. Amikor ő nyal téged, akkor a nedvedet nyalja, az miben más? Szerintem ez egy kölcsönös dolog kéne, hogy legyen.

2019. szept. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Nem kamu kérdés, sajnos nemrég történt meg az ominózus eset.

Az utolsónak pedig.. Tessék? 😅

Tudod te, milyen vegyületeket tartalmaz az ondó? A test savai találhatóak meg benne 80%-ban,kvázi olyan mint egy másodlagos hugy. Nehogy már kókusz zsírnak állítsd be... Nyugodtan olvasgass te is utána, hány bőr irritáció és szem betegség alakúl ki, ha az ondó odajut az embereken.

És nem természetes, mert ha nem akarom, akkor k**ra nem élvezem, ergo miért hagynám? Ennyi. Köszönöm a többieknek.

2019. szept. 17. 07:23
 8/32 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél nem kell. A szexben az a lényeg hogy mindkét félnek jo legyen. Ha a parod nem érti meg önző.
2019. szept. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
A lanyok azt szeretik ha egy pasi önző!
2019. szept. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Miért szeretnénk azt?

Egy előítéletes fászocska vagy, aki lenézi a nőket, szóval büszke is lehetsz magadra...

A barátom most tette fel először ezt a cringe kérdést, megoldottuk és kész.

Nem kell filózofikusba átmenni.

2019. szept. 17. 07:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!