Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok? Nem szeretném ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Nem szeretném ha az arcomra élvezne?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan két éve vagyunk együtt.

Eljutottunk arra a szintre, hogy tegnap megkérdezte vagy lenyelem, vagy az arcomra... És mi a fászüm na...nem mentem bele.

Ne haragudjanak azok, akiknél ez így meg van. De nekem ez nem megy, én ezt nem élvezném, nem is tartom az én rendemben normálisnak, sőt iszonyodom tőle.

Legutoljára, orálisan elégítettem ki amit nem is kaptam vissza, ráadásul nála voltam így a hajnali órákban szájat sem tudtam mosni, másnapra hatalmas aftám lett.

A bőrömmel ugyan így, le sem tudom rendesen tisztítani amíg ott vagyok, csak reggel...Alapból szinte mindentől ekcémás leszek.

Az ondó pedig eléggé lugas egy folyadék.

Ti mit tennétek a helyemben? Ki hogy van ezzel?



2019. szept. 17. 06:58
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
#30 nem sajnálni kell, hanem felfogni, hogy a szex nem egy olyan dolog aminek van egy normális határa... Barmi belefér, amiben mindkét fél benne van.
2019. szept. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Soha nem fogom tudni megérteni azt, hogy mi az isten jó abban, hogy ott van velem a nő, én meg kiverem a brét: Nekem ez olyan, mint svédasztal zacskós levest ennék.
2019. szept. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!